5 چیزهایی که باید بدانید برای چهارشنبه, سپتامبر 2, 2020

تورنتو — کانادا بیش از ۱۲۹٬۴۰۰ مورد کل COVID-19 داشته است که نزدیک به ۵۷۰۰ مورد هنوز فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

۱- سفر ترامپ: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جریان سفرش به کنوشا به طور مربعی در کنار اجرای قانون پایین آمد و «ترور داخلی» را به خاطر خشونت ها سرزنش کرد و به علت اساسی خشم و اعتراضات سرزنش کرد.

2- نژادپرستی در کانادا: ارین اوتول رهبر محافظه کار روز سه شنبه سوالی را در مورد نژادپرستی سیستمیک در کانادا کنار گذاشت و پیشنهاد کرد که برخی از افسران پلیس این اصطلاح را دوست ندارد زیرا ممکن است به طور ناعادلانه ای نشان دهد که همه پلیس ها نژادپرستانه هستند.

3. کمبود مواد مخدر: یک مطالعه جدید نشان داده است که نزدیک به 25 درصد از 9000 به علاوه داروهای مختلف به بازار عرضه شده در کانادا بین سال های 2017 و 2018 در کمبود گزارش شده است — از جمله EpiPens و درمان برای بیماری پارکینسون، صرع و افسردگی.

4. بهداشت کودکان: طرفداران کودکان می گویند آمار جدید تایید COVID-19 تهدیدی برای سلامت کودکان و به خوبی در کانادا است.

۵- مصرف الکل: بر اساس یک مطالعه جدید کانادایی، والدینی که حداقل یک فرزند زیر ۱۸ سال در خانه دارند، احتمال گزارش استفاده از الکل برای مقابله با استرس همه گیر COVID-19 بیشتر است.

يه چيز دييلي…

نیش سگ: کانادا به دلیل افزایش حملات سگ ها به حامل های پستی در جریان همه گیر، از صاحب خانه ها می خواهد که سگ های خود را از کارگران خدمات پستی دور نگه دارند.

Canada Post

۱۲۳۵xef۲۲۳۴ کانادا بیش از ۱۲۹٬۴۰۰ مورد کل COVID-۱۹ داشته است که نزدیک به ۵۷۰۰ مورد هنوز فعال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو