5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, مه 6 2020

تورنتو — کانادا دیده می شود بیش از 62,000 موارد COVID-19 و بیش از 4000 مرگ و میر مربوط به. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. کشاورزی و مواد غذایی کمک های اولیه: نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرده است $252 میلیون دلار کمک برای کانادا کشاورزان و دیگران در کشاورزی-بخش مواد غذایی که معیشت شده توسط نهفته COVID-19 بیماری همه گیر.

2. فاصله اجرای: به دلیل افزایش نگرانی است که برخی از COVID-19 مهار اقدامات ناعادلانه مجازات آسیب پذیر کانادایی, یک گزارش جدید که روشن گران جریمه و به اصطلاح “snitch خطوط.”

3. اتفاقی مسمومیت: تعداد کانادایی ها به طور تصادفی مسمومیت خود را با تمیز کردن محصولات به دو برابر در ماه مارس با توجه به داده ها از سم کنترل و مراکز بهداشت و درمان کانادا.

4. مواد غذایی حقایق: اکثریت کانادایی ها می گویند مواد غذایی خود را-عادات خرید نمی بازگشت به حالت عادی زمانی که این بیماری همه گیر به پایان می رسد, بر اساس یک نظرسنجی جدید.

5. جدید عادی: این بیماری همه گیر است متوقف دهه مسافرت هوایی طولانی رونق و آماده است برای همیشه لطفا برای تغییر چگونه ما پرواز چقدر ما پرداخت خواهد شد و شاید تا چه حد امن را احساس می کنیم بسته به صندلی ما در میان صدها نفر از دیگران.

یک چیز بیشتر…

بیمارستان ترس: یک مرد که نادیده گرفته شود نشانه ای از یک حمله قلبی از آنجا که او از ترس پیمانکاری COVID-19 در بیمارستان های خود داستان و هشدار دهنده است.

Terry McGinnis

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de