تورنتو — تعداد موارد COVID-19 در کانادا پیشی گرفته است تعداد موارد مربوط به شیوع سارس در سال 2003 با 598 موارد تایید شده در تمام ده استان. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. مرز تعطیلی: اخبار CTV تایید کرده است که یک توافق قریب الوقوع میان آمریکا و کانادا دولت برای محدود کردن گردشگران و بازدید کنندگان از عبور از مرز در هر دو طرف. محموله های تجارت و بازرگانی خواهد شد نمی شود.

2. بسته اقتصادی: دولت فدرال تنظیم شده است در حال حاضر عمده بسته حمایتی به کمک خانواده ها و کسب و کار است که انتظار می رود برای تحریک اقتصاد و قرار دادن پول به طور مستقیم به کانادایی’ دست.

3. Coronavirus بحران: عمومی شرایط اضطراری اعلام شده است در سه استان بیش از COVID-19 در حالی که دولت فدرال است و با توجه به اعلام اورژانس ملی. CTVNews.ca می شکند چه وضع شرایط اضطراری عمل می تواند به معنای.

4. گیر کرده در خارج از کشور: به عنوان بیشتر کشورها قطع سفر هوایی به امید متوقف کردن گسترش جهانی COVID-19 کانادایی مسافران خود را پیدا کنید رشته در خارج از کشور با هیچ نشانه روشنی از زمانی که آنها می توانند به خانه بازگشت.

5. ‘سالمندان ساعت: چندین فروشگاه های مواد غذایی در کانادا در حال باز کردن درهای خود را در اوایل برای سالمندان و کسانی که با دیگر نگرانی های بهداشتی به آنها فرصت می دهد به فروشگاه با مشتریان کمتر در اطراف در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

یک چیز بیشتر…

ویروس Q&A: میخواستم بدونم که باید آزمایش COVID-19 یا اگر بیماران می توانند قرارداد این بیماری دو برابر ؟ پزشکان پاسخ برخی از سوالات متداول در CTVNews.ca.

COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو