5 چیزهایی که می دانیم در روز چهارشنبه 29 جولای سال 2020

تورنتو — کانادا نزدیک است 115,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 8,900 مربوط به مرگ و میر. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. African scholar شهادت: کریگ و مارک african scholar از بنیانگذاران شرکت از ما, موسسه خیریه را تکذیب کرد پنج شنبه قبل از مجلس عوام کمیته مالی که روابط نزدیک به سیاستمداران لیبرال به حال چیزی برای انجام با سازمان خود را اهدا در حال حاضر متوقف دانشجویی اعطای قرارداد.

2. “هرگز دوباره اتفاق می افتد’: دولت فدرال در حال حاضر ادامه با پرس و جو عمومی به نوا اسکوشیا جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 22 نفر دنبال افزایش فشار از قربانیان و خانواده به ارائه شفافیت بیشتر به بررسی است.

3. Remdesivir درمان: یک دارو های ضد ویروسی در ابتدا استفاده می شود برای کمک به درمان ابولا تایید شده توسط بهداشت و درمان کانادا برای درمان علائم جدی از COVID-19.

4. ‘آشپزخانه’ رویکرد: ایالات متحده می تواند “عملا از بین بردن” coronavirus در “چند هفته” اگر کشور enacts چند اقدامات سختگیرانه برای پایین آوردن تعداد موارد جدید با توجه به سابق بهداشت و درمان رسمی در دولت اوباما.

5. صورتحساب, صورت حساب, صورت حساب: بانک مرکزی کانادا با آن مواجه است کمبود 50 دلار اسکناس در COVID-19 همه گیر و نشانه های نقطه به نقطه کانادایی احتکار پول نقد به عنوان یک دلیل اصلی.

یک چیز بیشتر…

هیچ رشد: کانادا آژانس بازرسی مواد غذایی است هشدار کانادایی به کارخانه بسته “ناخواسته” دانه در پست الکترونیکی دریافت کرد.

package of seeds

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de