5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, مارس 26 سال 2020

تورنتو — کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که یک بیماری همه گیر جهانی COVID-19 است به احتمال زیاد به عنوان شیوع ادامه به افزایش در اروپا و خاورمیانه است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. ویروس گسترش: مقامات بهداشت عمومی ضروری و هشدار دهنده است که COVID-19 می تواند در به دست آوردن زمین در شمال امریکا و در حالی که دکتر کانادا که رهبری یک تیم در چین به مطالعه این ویروس می گوید جهان “است که به سادگی آماده نیست” به صورت بالقوه همه گیر.

2. راه آهن راه بندان: چند راه بندان در حمایت از ارثی روسای مرطوب’suwet’en ملت متوقف ترافیک برای ساعت ها در امتداد مسیرهای حمل و نقل عمومی در جنوب انتاریو به اعتراضات ادامه خواهد داد به رشد است.

3. سیاست در کانادا: برای حمایت از لیبرالها به نظر می رسد ضعف در میان دغدغه اقتصادی خط لوله اختلافات و بومی زمین مسائل مربوط به حقوق کار و Nanos نظرسنجی نشان میدهد که حزب حاکم پیشی گرفته توسط این حزب ،

4. قاچاق جنسی بررسی: کانادا مد مغول پیتر Nygard اعلام کرده است که او توسط پله به عنوان رئیس شرکت خود را پس از یک FBI حمله در مقر نیویورک بیش تجاوز به اتهامات.

5. هاکی احساس: اورژانس پشتیبان گیری دروازه بان دیوید Ayres بازدید کارولینای شمالی به جشن “دیوید Ayres روز” و دریافت افتخاری اقامت از دولت خود را نشان می دهد توقف عملکرد بر روی یخ.

یک چیز بیشتر…

مصرف فراورده های لبنی: شواهد جدید نشان می دهد که زنانی که مصرف به عنوان کمی به عنوان یک جام لبنی شیر در روز می تواند افزایش خطر ابتلا به سرطان را تا 50 درصد است.

Organic milk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>