5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020

تورنتو — کانادا نزدیک است 18,000 موارد COVID-19 بعد از اضافه کردن بیش از 1200 نفر در روز گذشته است. در سطح جهانی coronavirus موارد پیشی گرفته اند 1.4 میلیون با بیش از 82,000 و میر گزارش شده. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. پشت صحنه: دولت اسناد و مدارک به دست آمده توسط who نشان می دهد که چگونه COVID-19 وادار آبشار از همیشه در حال تکامل سیاست از مشاوره اولیه داده شده بر اساس این ویروس توانایی گسترش به نیاز به موجودی تجهیزات پزشکی.

2. کارگران به دنبال کمک: از مارس 15, دولت دریافت کرده است بیش از چهار میلیون نفر از برنامه های کاربردی برای کمک های مالی از جمله کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند و اشتغال, بیمه, به عنوان بسیاری از مردم از دست دادن ساعت کار و یا شغل خود را در مجموع به دلیل بیماری همه گیر.

3. مدل جدید: با توجه به تجزیه و تحلیل توسط محققان دانشگاه هاروارد بهترین استراتژی برای ضرب و شتم COVID-19 احتمالا یک دوره طولانی از فاصله فیزیکی اما چند مبهوت دوره تا 2022 با زمان در بین اجازه می دهد تا ایمنی را نگه دارید در جمعیت است.

4. در سراسر مرز: یک پرستار در ویندزور, Ont. که با این نسخهها کار در دیترویت آمریکا بيمارستان بستگی کانادا کارکنان در میان COVID-19 گیر با وجود تلاش برای حفظ برخی از متخصصان پزشکی در یک طرف مرز.

5. کانادا تحقیق: در مسابقه جهانی برای پیدا کردن یک درمان صرفه جویی در زندگی برای COVID-19 محققان در بیش از 40 کانادا بیمارستان به دنبال, آیا می تواند پاسخ های موجود در پلاسمای خون از بهبود بیماران.

یک چیز بیشتر…

هیپ هاپ متوقف نمی: سیاستمداران در حال تماس با عید پاک اسم حیوان دست اموز ضروری ارائه دهنده خدمات به کودکان پیش بینی تعطیلات آخر هفته تعجب می کنم که آیا موجودی جادویی نیز تحت قرنطینه.

Easter Bunny waves to little girl in car

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im