5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, آوریل 29 سال 2020

تورنتو — کانادا پیشی گرفته 50,000 COVID-19 موارد با نزدیک به 28,000 هنوز هم فعال است. در همین حال ایالات متحده آمار یک میلیون مورد از این ویروس در سه شنبه شب. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. بازگشایی معیار: نخست وزیر جاستین ترودو و داستان منتشر کرده اند “مجموعه ای از اصول مشترک برای راه اندازی مجدد اقتصاد کانادا” به عنوان آخرین فدرال پیش بینی ها نشان می دهد COVID-19 منحنی مسطح است در بعضی از نقاط.

2. که چکیده: وزیر بهداشت Patty Hajdu می گوید کانادا باقی مانده است “باز” به بررسی اقدامات سازمان بهداشت جهانی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

3. ردیابی تلفن: مقامات کانادا در حال تبدیل توجه خود را به دیجیتال تماس با ردیابی برای جلوگیری از گسترش coronavirus یک استراتژی کارشناسان هشدار می دهند ممکن است قابل توجهی نگرانی های حریم خصوصی.

4. واکسن توسعه: با وجود بی سابقه جهانی تلاش کارشناسان می گویند احتمال به طور گسترده ای در دسترس COVID-19 واکسن در 12 تا 18 ماه است ،

5. ‘خانواده حباب’: New Brunswick اتحاد سست برخی از آن فاصله فیزیکی اقدامات در یک سیستم جدید که برتر می گوید اجازه می دهد تا ساکنان به معاشرت با افراد خارج از خانواده خود را فوری.

یک چیز بیشتر…

کودک نیوز: نخست وزیر بوریس جانسون و خود را شریک کری Symonds اعلام کرده اند تولد یک نوزاد پسر تنها چند روز پس از رهبر جهان بازگشت به کار پس از بستری شدن در بیمارستان با COVID-19.

boris johnson carrie symonds

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de