تورنتو — کانادا دارای بیش از 38,000 COVID-19 موارد با بیش از 1800 مربوط به مرگ و میر. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. جدید تلفات را تایید کرد: Nova Scotia RCMP را تایید کرده اند اضافی چهار نفر از استان در آخر هفته کشتن ولگردی و قانونی شکنی آوردن تعداد قربانیان به 22.

2. رو نقد: RCMP است که فشرده چرا هیچ هشدار اورژانس فرستاده شد در هر نقطه در طول 12 ساعت با داد و بیداد, در, Nova Scotia, با این سازمان به جای امید بستن به استفاده از توییتر برای ارائه به روز رسانی.

3. جامعه کمک: نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد در جلسه روز شنبه که دولت فدرال در حال راه اندازی یک $350 میلیون اضطراری جامعه حمایت صندوق برای کمک به غیر سود ادامه کار خود را از طریق این بیماری همه گیر.

4. فاصله کار: رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا تام می گوید فیزیکی فاصله است “مانع انفجاری شیوع” در کانادا, اما ما نه از جنگل است.

5. در مورد مدت زمان: به روز از خود انزوا کشش به هفته بسیاری از مردم ممکن است پیدا کردن خود را از دست دادن آهنگ از روزهای هفته بعد از روال عادی خود بودند به طور چشمگیری طرح میتوانست با این بیماری همه گیر.

یک چیز بیشتر…

اتصال عشق: آنها می گویند فاصله باعث می شود قلب رشد fonder بنابراین تعدادی از تصویری مبتنی بر آشنایی برنامه های کاربردی را آغاز کرده اند به سطح برای قرنطینه مجرد.

Online dating

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im