تورنتو — تعداد کل موارد COVID-19 در کانادا پیشی گرفته است 27,000 به عنوان جهانی موارد اینچ نزدیک به 2 میلیون نفر است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. سفر اقدامات: نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: shutdown از کانادا و امریکا مرز به همه غیر ضروری سفر به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای هفته ها. این می آید به عنوان دولت فدرال تحمیل سختی اجباری قرنطینه اقدامات برای بازگشت مسافران است.

2. مراقبت دراز مدت: بعد از کارکنان در Anson محل مرکز مراقبت از منفجر سوت در فقدان اقدامات احتیاطی گرفته شده برای حفاظت از ساکنان و کارگران, مقامات می گویند که آنها در حال اجرای استراتژی برای مدیریت شیوع.

3. ایمنی پژوهش: تست آنتی بادی برای COVID-19 یک موضوع داغ در میان کانادا, پزشکان, اما برخی می گویند که وجود دارد باید بیشتر تست قبل از این آزمایش خون می تواند به طور گسترده ای استفاده می شود.

4. Meds کمبود: کانادا انجمن پزشکان اورژانس هشدار داده است که مسکن ها و آرام بخش ها مورد نیاز برای کار با دستگاه تهویه مصنوعی به طور بالقوه تنها چند هفته به دور از “بحرانی کمبود.”

5. را در این مورد: از رخنه کردن برای یک درایو به دعوت بازدید کنندگان بیش هنوز هم وجود دارد برخی از افرادی که در نظر گرفتن فیزیکی فاصله جدی است. در اینجا این است که چگونه به آنها را متقاعد به ماندن در خانه.

یک چیز بیشتر…

بهترین پا جلو: بسیاری از مردم در حال کار از راه دور در طول همه گیر اما خروج خوب مجازی تصور ممکن است دلهره آور برای برخی از. در اینجا برخی از راهنمایی برای دنبال و صدایی بهترین خود را در حالی که ویدئو کنفرانس.

Person writing in notebook on a desk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de