5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, آوریل 1 2020

تورنتو — سازمان ملل متحد رئیس خواستار coronavirus همه گیر بشریت را بدترین بحران از زمان جنگ جهانی دوم به عنوان کانادا COVID-19 زخمی بیش از 100 و بیش از 8,500 موارد تایید شده. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. کمبود عرضه: نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال صرف 2 میلیارد دلار برای تهیه بیشتر تست هواکش و تجهیزات حفاظتی برای کارگران خط مقدم در COVID-19 مبارزه با برخی از تجهیزات مجموعه به صورت آماده در روز.

2. خانه سالمندان whistleblower: یک کارگر حمایت شخصی دلسوز برای کسانی که بیشتر در معرض خطر مرگ ناشی از کوروناویروس می گوید او و همکارانش نیست که با توجه به مناسب تجهیزات حفاظتی برای جلوگیری از شیوع.

3. واکسن تماشا کنید: با هیچ واکسنی برای COVID-19 انتظار برای یک سال دیگر یا بیشتر دانشمندان در کانادا در حال در میان هزاران بین المللی محققان مسابقه برای پیدا کردن یک راه برای ایمن سازی مردم در برابر جدید کروناویروس.

4. COVID-19 در زندان: همسران دو زندانی در تورنتو-منطقه زندان امیدوارند دولت فدرال اجازه خواهد داد که برای آزادی از غیر خشونت آمیز مجرم برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19 در سیستم زندان.

5. دانشگاه درجه بندی: نمرات ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت در وسط یک بیماری همه گیر. اما برای دوره کارشناسی از دانشجویان دانشگاه که صرف کردم ساعت مطالعه به امید وارد شدن به رقابتی فارغ التحصیل برنامه COVID-19 انداخته است پیچ و تاب غیر منتظره به این برنامه.

یک چیز بیشتر…

رشته در خارج از کشور: کانادایی ها گیر در هند داده شده است گزینه رزرو ویژه پرواز برگشت به صفحه اصلی — اما دولت فدرال می گوید که آنها را مجبور به پرداخت $از 2900 برای یک بلیط.

Chadha Family

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de