5 چیزهایی که باید بدانید برای سه شنبه, سپتامبر 1, 2020

تورنتو — کانادا در حال نزدیک شدن به ۱۲۹٬۰۰۰ مورد کل COVID-19 است که نزدیک به ۵۶۰۰ مورد هنوز فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. PM ‘نا امید’: نخست وزیر جاستین ژوستاین می گوید او “عمیقا نا امید” از خرابکاری است که او گفت صورت گرفت زمانی که معترضان سرنگون مجسمه ای از سر جان A. مک دونالد در مونترال در طول تعطیلات آخر هفته.

2. مصرف بیش از حد مواد مخدر: به عنوان کانادایی ها در سراسر کشور سوگواری قربانیان بیش از حد, کارشناسان و عزیزان هشدار می دهند از افزایش قابل توجهی در مرگ و میر مربوط به مواد مخدر در طول بیماری های همه گیر COVID-19.

3. معاملات واکسن: دولت فدرال به توافق با Novavax و جانسون و جانسون برای تامین میلیون ها دوزی از نامزدهای واکسن COVID-19 رسیده است.

4. OnlyFans جنجال: کارگران جنسی که در پلت فرم اشتراک محتوا OnlyFans برای فروش عکس ها و فیلم ها بستگی دارد fuming پس از این شرکت معرفی قوانین جدید است که محدود چقدر سازندگان می توانند درآمد.

5. از خواب بیدار تماس: پس از ماه ها از خانه بودن, ماندن تا دیر وقت و خوابیدن در, گرفتن کودکان برای مدرسه ممکن است نیاز به تلاش بیشتر از آن در سال گذشته, اما کارشناسان می گویند تغییرات افزایشی هفته قبل از مدرسه می تواند کمک به گرفتن دانش آموزان جوان در مسیر.

يه چيز دييلي…

گرفتن جلوتر: برخی دوست دارند این را موعظه کنند، چون زندگی سخت است، ما باید خودمان را سخت کنیم تا جلوتر برویم، اما با توجه به یک جفت مطالعات ۱۴ ساله، حرکت تند و سریع بودن به شما کمکی نمی کند که در کسب و کار یا شغلتان پیش بروید.

buildings

۸۸۸۰۱۱۰۰۰۱۱۰۸۸ کانادا در حال نزدیک شدن به ۱۲۹٬۰۰۰ مورد کل COVID-19 است که نزدیک به ۵۶۰۰ مورد هنوز فعال است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو