5 چیزهایی که می دانیم برای سهشنبه, مه 5 سال 2020

تورنتو — کانادا پیشی گرفته است 60,000 کل COVID-19 موارد با بیش از نیمی از این موارد در حال حاضر فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. ماندن در خانه: با فاز اولیه بازگشایی در برخی استانها در جریان است, نخست وزیر جاستین ترودو است اصرار کانادایی به بیرون رفتن “مگر اینکه کاملا به.”

2. قرنطینه سایت: از آنجا که دولت شروع به اجرای اجباری خود در انزوا مسافران ورود به کانادا 330 مردم صرف کرده اند و دو هفته داخل یکی از فدرال-اجرای قرنطینه سایت.

3. تماس با ردیابی: همانطور که دولتها در سراسر جهان به نوبه خود به تکنولوژی راه هایی برای کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus حریم خصوصی کارشناسان چپ پرسیدن یک سؤال دیگر: آیا تماس با دیجیتال ردیابی تلاش ارزش حفظ حریم خصوصی تجارت کردن است ؟

4. در هوا: به عنوان ضرر و زیان توده ای در کانادا هواپیمایی, صنعت, نخست وزیر, Justin Trudeau, است و در اشاره به حمایت های مالی هر چند جزئیات تیره باقی می ماند.

5. بازگشت به مدرسه: با مدرسه ابتدایی معلمان در کلاس های درس در استان کبک استان برای اولین بار در کانادا برای انجام این کار وجود دارد ادامه نگرانی ها در مورد بازگشت و چگونه امن آن خواهد بود.

یک چیز بیشتر…

استان بازگشایی: با نشانه هایی که این کشور مسطح منحنی در جنگ علیه COVID-19, CTVNews.کالیفرنیا به تاریخ راهنمای که در آن هر استان و منطقه می ایستد در بازگشایی اقتصاد خود را.

COVID-19 in Montreal

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de