تورنتو — مجلس عوام سر گرفته خواهد شد امروز به تصویب قوانین اضطراری به ارزش میلیاردها دلار برای حمایت از کانادایی ها و اقتصاد در طول COVID-19 همه گیر در حالی که کانادا در مورد کل به تصویب رسید به 2000. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. COVID-19 سوال: CTV ارشد, اخبار لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme نشستم با متخصص بیماری های عفونی دکتر Abdu farm animal rights برای بحث در مورد 20 سوال است که مهم ترین به کانادایی ها در میان COVID-19 از درمان ممکن است برای زدودن تصورات غلط.

2. اورژانس هزینه: فدرال لیبرال ها به نظر می رسد پشتوانه دور از پیشنهاد کمک مالی خود را به دولت فراگیر, هزینه های برق بدون پارلمانی تصویب به عنوان بخشی از اورژانس اقتصادی اقدامات در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

3. کانادایی در خارج از کشور: با توجه به آژانس خدمات مرزی کانادا بیش از یک میلیون کانادایی پس از بازگشت از خارج از کشور در هفته گذشته در میان اوج coronavirus هشدارها در حالی که بسیاری دیگر هنوز در انتظار برای پرواز به خانه.

4. کلروکين فسفات: مواد مخدر است که توسعه داده شد برای مبارزه با مالاریا در طول جنگ جهانی دوم است که در حال حاضر به طور گسترده ای تبلیغ به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 اما کانادا, دکتر, هشدار اعتیاد به مواد مخدره است “خطرناک است.”

5. فیزیکی فاصله: رایان رینولدز و Michael Buble در میان مشهور است که گفته کانادایی برای “ماندن در خانه” و حفظ همه امن, پس از نخست وزیر جاستین ترودو لگد کردن توییتر زنجیره ای به گسترش این کلمه در مورد جدیت COVID-19.

یک چیز بیشتر…

#ABrightSpot: CTVNews.ca معرفی سری جدید, نشاط بخشی, داستان های جهان را در چنگ زدن با COVID-19 بیماری همه گیر. به اشتراک گذاری راهنمایی شما برای داستان های که ارائه “نقطه روشن” در زمان تاریک با ایمیل ما در اینجا. لطفا کامل خود را شامل نام شهر و شماره تلفن و یا ایمیل که در آن ما می تواند به شما برسد.

Teddy bear

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de