تورنتو — مقامات بهداشتی می گویند سه مرگ و میر بیشتر متصل به رمان coronavirus ثبت شده در B. C. در حالی که تعداد کل COVID-19 مورد در کانادا پیشی گرفته است 400. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. بسته border: نخست وزیر جاستین ترودو است اصرار کانادایی در خارج از کشور به خانه می آیند در حالی که آنها هنوز هم می تواند به عنوان کانادا خاموش مرز به غیر شهروندان کانادایی با چند استثنا.

2. پروازها به حالت تعلیق: در پاسخ به سفر محدودیت های اعلام شده توسط PM Trudeau, top world news هواپیمایی می گوید که تعلیق همه بین المللی و transborder پرواز برای 30 روز آینده برای کمک به کنترل گسترش COVID-19.

3. Coronavirus موارد: کانادا جدید مرز محدودیت اعمال نمی شود به شهروندان ایالات متحده باعث نگرانی در بریتیش کلمبیا است که خانه را به یکی از شلوغ ترین گذرگاه های مرزی این کشور بالاترین ویروس مرگ و میر.

4. کانادا بیمارستان: بیمارستان ها در سراسر کانادا را آغاز کرده اند که در نظر گرفتن اقدامات شدید به عنوان یک راه برای محدود کردن گسترش COVID-19 داخل درهای خود را از جمله لغو اعمال جراحی الکتیو و راه اندازی سایت غربالگری امکانات.

5. ‘شهر ارواح’: از خیابان های خالی به بالکن سلام کانادایی در اروپا در حال به اشتراک گذاری آنچه زندگی است مانند تحت مستند با یک توصیف تجربه مانند چیزی از یک فیلم.

یک چیز بیشتر…

کار از راه دور: به عنوان بسیاری از کانادایی کارکنان شیفت به کار از خانه در میان coronavirus همه گیر برخی از به اشتراک گذاری راهنمایی در مورد چگونه به حفظ هنگامی که شما استفاده می شود به کار در خارج از دفتر.

Home office

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو