5 چیزهایی که می دانیم برای پنج شنبه, 30 ژوئن 2020

تورنتو — کانادا تا به حال بیش از 103,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 28,000 موارد هنوز هم فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. کارگران خارجی: یک Windsor-اسکس مزرعه شده است مربوط به 175 مورد جدید از COVID-19 در انتاریو reigniting نگرانی در مورد گسترش سریع این ویروس در میان کارگران موقت خارجی.

2. ویروس جدید روند: ملی سازی از COVID-19 همه گیر در کانادا نشان می دهد که “نقاط مهم” باقی می ماند در انتاریو و کبک و درصد افراد جوان پیمانکاری این ویروس افزایش یافته است در ماه گذشته.

3. مشترک شرکای: هفته پس از کانادا و امریکا مرز بازگشایی دوباره خانواده برخی از مشترک همکاران می گویند آنها شگفت زده برای پیدا کردن خود را هنوز هم در حال برگشت.

4. کانادا واکسن: در چند هفته بالقوه COVID-19 واکسن توسعه در کبک تبدیل خواهد شد اولین بار در کانادا ساخته شده کانديد واکسن به وارد آزمایش های انسانی.

5. آنفولانزای خوکی: محققان در چین می گویند که شناسایی جدید آنفلوانزا سویه در خوک ها است که می تواند آینده “پتانسیل همه گیر.”

یک چیز بیشتر…

در ترمینال: سفر یک وبلاگ نویس که تا به حال به پرواز به خانه پس از خود جدا توصیف “وهم آور” تجربه مسافرت هوایی در طول بیماری همه گیر.

Prince of Travel

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de