5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, مه 7 سال 2020

تورنتو — کانادا دارای بیش از 63,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 31,000 موارد هنوز هم فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. سطح شیب دار مراسم: شش نیروهای مسلح نیروهای امنیتی در هفته گذشته سقوط هلیکوپتر در سواحل یونان بودند مفتخر شنبه در یک سطح شیب دار مراسم نیروهای کانادا در پایگاه ترنتون در انتاریو است.

2. مراقبت دراز مدت: رمان coronavirus همه گیر است که هدف قرار دادن طولانی مدت مراقبت از خانه در کانادا بسیار سخت تر از در کشورهای دیگر که چنین اطلاعات به راحتی در دسترس با توجه به تحقیقات جدید.

3. شرکت کارگیل اعتراض: برای سومین روز متوالی سازمان به نمایندگی از آلبرتا کارگران نشان داده شده در شرکت کارگیل گوشت پردازش کارخانه در نزدیکی رودخانه بالا, مخالفت با بازگشایی سایت و گفت که نگرانی های ایمنی باقی بماند.

4. دندانپزشک تجهیزات: کانادا مطب های دندانپزشکی که درهای خود را بسته طول اولیه خاموش کردن کسب و کار با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر نگرانی تجهیزات مورد نیاز برای انجام کسب و کار خود را در تامین کوتاه مدت به عنوان آنها شروع بازگشایی.

5. همه گیر استرس: سازگار و یا تنش ثابت شده است احساس بیش از دو بار به عنوان بسیاری از کانادایی ها در طول COVID-19 pandemic به عنوان قبل از آن بر اساس یک نظرسنجی جدید از Nanos پژوهش است.

یک چیز بیشتر…

ماسک های خانگی: با مردم بیشتر fashioning, خود ارضایی, ماسک صورت برای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید محققان در آمریکا دریافته اند که بسته بندی نایلون, جوراب ساق بلند اطراف پوشش صورت می توانید آنها را بطور قابل توجهی بیشتر محافظ.

mask with and without and nylon stockings wrapped

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de