5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, مارس 5 سال 2020

تورنتو — خوش آمدید به جدید 5 چیز! اخبار CTV رئیس لنگر و سردبیر ارشد لیزا LaFlamme تمام اخبار شما نیاز به شروع روز خود را — در حال حاضر در فرمت های صوتی.

یک زن در 80s مبتلا رمان coronavirus در شرایط بحرانی در بیمارستان ونکوور مارک کانادا 34 مورد COVID-19. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. مقابله با COVID-19: به تازگی تشکیل کابینه کمیته کاری به آدرس دولت در پاسخ به COVID-19 می گوید آن است که با تمرکز بر آماده سازی را “تصمیم گیری سریع” باید گسترش را بدتر کند.

2. کروناویروس در کانادا: به عنوان بیمارستان و امکانات درمانی در سراسر کانادا آماده مسئولیت رسیدگی به گسترش coronavirus برخی از پزشکان نگران پتانسیل سیل بیماران ضربه زدن به اتاق اورژانس.

3. حقوق کارگری: شرکت کانادایی در حال بررسی سیاست های اطراف کارمند سفر و زمانی که برای متوقف کردن آنها را از آمدن به محل کار در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش COVID-19 طرح پرسش در اطراف حقوق کارگران.

4. سوریه: ترکیه قول داده است به دنبال عدالت برای یک مهاجر می گوید کشته شد پس از یونانی مقامات شلیک گاز اشک آور و نارنجک به کمر فشار ده ها تن از پناهندگان سوری در تلاش برای عبور از مرز به اروپا است.

5. پارک های در خطر: آلبرتا دولت اعلام کرده است که آن را تعطیل محدود و یا خصوصی نزدیک به 200 پارک در سراسر استان در تلاش برای صرفه جویی میلیون ها دلار.

یک چیز بیشتر…

کمپین هزینه: مایک بلومبرگ کوتاه-زندگی دموکراتیک ریاست جمهوری پیشنهاد خواهد شد به احتمال زیاد به عنوان یکی از گران ترین کمپین c در تاریخ آمریکا است. در اینجا چیزی است که بلومبرگ می تواند خریداری برای قیمت خود US$560 میلیون سیاسی قمار است.

Michael Bloomberg

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de