5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, مارس 26 سال 2020

تورنتو — کانادا COVID-19 مورد تلفات افزایش یافت گذشته 3,400 با 35 نفر در حال حاضر مرده و مقامات پس از رفتن کسی نقض بهداشت عمومی سفارشات. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. اجباری انزوا: ماندن در خانه پس از یک سفر خارج از کشور است و دیگر یک درخواست — آن را سفارش دهید. همه مسافران به خانه بازگشت و به کانادا باید به اجباری خود در انزوا به مدت 14 روز با توجه به اقدامات جدید در حال تصویب تحت قرنطینه عمل می کنند.

2. Coronavirus کمک: دولت فدرال ادغام دو قبلا معرفی مزایای بیمه اشتغال به ارائه کانادایی که در حال حاضر بیکار و یا در محل کار به دلیل COVID-19 با 2000 دلار در ماه برای چهار ماه.

3. مسطح منحنی: جدید مدل سازی تحقیقات نشان می دهد که قبل از موعد مقرر بلند کردن اجسام فیزیکی فاصله اقدامات ممکن است منجر به یک “موج دوم” از COVID-19 موارد در ووهان چین به عنوان کارشناسان سیگنال نیاز به یک “آهسته و پیوسته” رویکرد در کانادا.

4. ویروس پاسخ: در حالی که نخست وزیر جاستین ترودو نشده رد استناد به جنگ وقت اقدامات برای رسیدگی به COVID-19 او تا کنون معوق به اقدامات اضطراری استناد توسط دولت های استانی. CTVNews.ca به نظر می رسد در چگونه استانها در پاسخ.

5. ایمن ماندن در حالی که جوراب زنانه ساقه بلند: فروشگاه های مواد غذایی تبدیل شده اند غیر رسمی خط مقدم در مبارزه با رمان coronavirus با کانادا فروشنده در نظر گرفتن اقدامات بی سابقه ای برای نگه داشتن هر دو به مشتریان و کارکنان امن است.

یک چیز بیشتر…

کلاس های درس مجازی: چگونه به نگه داشتن دانش آموزان در بالای مطالعات خود را در حالی که محافظ همه گیر اقدامات در حال نگه داشتن آنها را از مدرسه یکی از پرسش های بزرگ رو به پدر و مادر و معلمان در سراسر کانادا با بسیاری از تبدیل شدن به آموزش آنلاین و یا مدرسه در منزل.

classroom

اصلاح:

Backstory:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو