5 چیزهایی که می دانیم برای روز شنبه 25 ژوئن 2020

تورنتو — کانادا تا به حال بیش از 102,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 65,000 بهبود. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. سلامت روان: پاسخ های اخیر نگران کننده مرگ و میر و بازداشت در پلیس سلامتی چک های مردم در بحران, کانادا, بزرگترین مرکز متخصص در سلامت روان است و خواستار “یک راه جدید رو به جلو است.”

2. COVID-19 جریمه: میلیون ها دلار از COVID مربوط به جریمه های صادر شده در استان کبک و انتاریو و نوا اسکوشیا به طور نامتناسبی تحت تاثیر سیاه بومی و دیگر گروه های به حاشیه رانده شده با توجه به یک گزارش جدید.

3. CERB پیشرفته: ده ها تن از کانادایی ها گفت: CTV News دولت فدرال به آنها داده می شود توجه: آنها نمی دریافت کامل 2000 دلار کانادا واکنش اضطراری بهره را در ماه ژوئن به دلیل آنها یک پیشرفت در اولین پرداخت خود را هنگامی که همه گیر اندازه گیری راه اندازی شد.

4. Blue Jays آزمایش: تعدادی از Toronto Blue Jays بازیکنان و کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19 به لیگ اصلی بیس بال آماده به ازای 60-برنامه بازی.

5. بازار سهام سوال: با بازار سهام با وجود افزایش جهانی COVID-19 pandemic, CTV News خواسته یک کارشناس مالی در مورد آنچه تازه کار, سرمایه گذاران نیاز به دانستن است.

یک چیز بیشتر…

عزیزم مجسمه نیم تنه: کارشناسان می گویند که ما ممکن است برای یک کودک “سینه” از کاهش نرخ تولد با توجه به رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

Baby being held by mama

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de