5 چیزهایی که می دانیم برای پنج شنبه 30 جولای سال 2020

تورنتو — کانادا دارای بیش از 100,000 بهبود موارد COVID-19 و بیش از 6000 موارد است که هنوز هم فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. PM شهادت: به عنوان نخست وزیر جاستین ترودو و رئیس ستاد کتی Telford آماده به شهادت قبل از مجلس عوام کمیته مالی به عنوان بخشی از آن در حال انجام مطالعه به ما خیریه کمک هزینه دانشجویی رسوایی, مخالفت نمایندگان مجلس خواستار یک حسابداری کامل ترودو نقش مهمی در این امر است.

2. ‘یک موج بزرگ’: Coronavirus موارد در سراسر جهان ممکن است “یک موج بزرگ” به جای یک سری از امواج با توجه به یک دکتر با سازمان بهداشت جهانی است.

3. بشقاب مشکلات شده است وجود دارد بثورات گزارش از مردم مورد آزار و اذیت برای داشتن خارج از استان پلاک, حتی اگر آنها در B. C. مشروع.

4. بازگشت به خانه با ماسک: دانش آموزان دبیرستان در انتاریو باید پوشیدن ماسک صورت در داخل خانه هر زمان که فاصله فیزیکی قوانین نمی تواند به دنبال, با توجه به آخرین توصیه از کارشناسان.

5. بازگشت به مدرسه: بازگشت به کلاس درس و در ماه سپتامبر نیز به عنوان احتیاط در جای متفاوت خواهد بود بسته به جایی که شما زندگی می کنند. اخبار CTV به گرد چه برنامه ای برای back-to-school فصل متفاوت توسط استان.

یک چیز بیشتر…

دیدن قرمز: ناسا در آستانه راه اندازی اولین مریخ در نه سال و این یکی جذاب میشن: جستجو برای باستان زندگی در روی سیاره سرخ.

Perseverance rover

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net