5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, فوریه 20, 2020

تورنتو — از طریق راه آهن می گوید با وجود به از سرگیری برنامه های نسبی خدمات همراه بخش های خاصی از آن خط راه آهن آن را “انتخاب” اما به موضوع اخراج موقت برای حدود 1000 کارمند در میان مداوم خط لوله محاصره است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. مرطوب’suwet’en تظاهرات: کانادا premiers خواستار دیدار با نخست وزیر جاستین ترودو به بحث در مورد چگونه برای رسیدگی به اعتراضات و راه آهن محاصره که تعطیل کردن بسیاری از سیستم راه آهن این کشور.

2. سفر هشدار: تب دانگ منفجر شده در شيوع در آمریکای جنوبی و کارائیب با چند کشورهای گرمسیری گزارش شیوع و بازماندگان می گویند کانادایی نیست که هشدار در مورد این بیماری است.

3. عدم اعتماد به نفس حرکت: محافظه کاران در حال حمایت به دور از بالقوه تلاش برای پایین آوردن لیبرال اقلیت فقط 20 روز نشسته به پارلمان جدید.

4. الماس شاهزاده: کانادایی قرنطینه در یک کشتی کروز در ژاپن که تست منفی برای COVID-19 در حال آماده سازی برای بازگشت به خانه در حالی که در ژاپن از وزارت بهداشت می گوید: دو مسافر گرفته شده کشتی در حال حاضر از درگذشت ویروس.

5. مهاجم موجب صرفه جویی ارشد: 72 سال ادمونتون زن می گوید مردی که سعی در کشتن او توسط محیط خانه او را در آتش به پایان رسید تا صرفه جویی در زندگی خود لحظاتی بعد با بازگشت به نجات او از فروغ.

یک چیز بیشتر…

زندگی اجتماعی به همان اندازه: تحقیقات جدید از اداره آمار کانادا نشان می دهد سنتی نقش های جنسیتی هنوز هم محبوب با کانادا, ارتباط جنسی, وقتی که می آید به کارهای خانگی مانند لباس های شسته شده, پخت و پز و کار حیاط.

A woman cooking

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im