5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, فوریه 13 سال 2020

تورنتو — دو ارثی ستاد از بریتیش کلمبیا اولین کشور در قلب یک موج ملی تظاهرات راه اندازی یک قانون اساسی چالش از سوخت های فسیلی پروژه ها. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. خط لوله بست: معترضان همچنان به مانع شدن جاده ها و ریل قطار و حتی جسمی بلوک ادارات دولتی در همبستگی با مرطوب’suwet’en اول کشور در قبل از میلاد که در مخالفت با ساخت یک خط لوله گاز.

2. COVID-19 مورد: چین هوبئی استان گزارش شده است افزایش تعداد کشنده COVID-19 عفونت به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار می دهد آن است که خیلی زود به پیش بینی پایان اپیدمی.

3. کشتی کروز نگرانی: یک متخصص بیماری های عفونی می گوید: این تصمیم به قرنطینه یک کشتی کروز در ژاپن بود و به درد نمیخورد و این که مقامات بهداشت نیاز به بازنگری در عمل پس از دیگری 44 مسافر آزمایش مثبت برای COVID-19.

4. مدرسه اعتصاب: بیش از دو میلیون دانش آموز در سراسر انتاریو خواهد بود ماندن در خانه در هفته آینده به عنوان چهار معلم اتحادیه برگزاری مشترک روز اعتصاب موثر بر هر مدرسه دولتی در سراسر استان.

5. AFN طرح دعوی در دادگاه: مجلس از سازمان ملل است که در یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه دولت فدرال به دنبال خسارت برای اولین بار سازمان ملل کودکان که در آن می گوید: اند تبعیض توسط دولت رفاه کودک سیستم.

یک چیز بیشتر…

تک-استفاده از پلاستیک: پلیس کلگری به تازگی گسترش یک سیاست نیاز به تمام رانندگان برای ارسال به یک کنار جاده breathalyzer زمانی که طول کشیده اما برخی از رانندگان نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به روی نی های پلاستیکی یک بار این تست انجام شده است.

Calgary roadside screening device

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>