تورنتو — کانادا پیشی گرفته 1,000 COVID-19 مربوط به مرگ و میر و بیش از 28,000 کل موارد. در سطح جهانی مجموع موارد آمار 2 میلیون. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. جدید کمک های اضطراری: پاره وقت و فصلی کارگران در حال حاضر واجد شرایط به ادعای کانادا, واکنش اضطراری سود و پول جدید در حال آمدن است برای کارگران خط مقدم نخست وزیر جاستین ترودو اعلام کرد.

2. توقیف شرکت: به عنوان غیر ضروری کسب و کار در سراسر کشور نزدیک درهای خود را در طول COVID-19 گیر برخی از دیرینه عملیات قادر نخواهد بود به بازگشایی زمانی که همه چیز بهتر است.

3. مسطح منحنی: برخی از استان ها در حال نشان دادن نشانه هایی که کانادا در جنگ مقابل COVID-19 ممکن است گرفتن یک به نوبه خود برای بهتر اما مقامات بهداشت و کارشناسان آماده نیست به جشن می گیرند.

4. در خطر: هر کسی می تواند با آلوده COVID-19 اما طرفداران می گویند اعضای گروه های به حاشیه رانده شده از جمله سیاه و سفید کانادایی و کارگران کم درآمد در صورت بیشتر خطرات ناشی از این بیماری همه گیر.

5. Cabin fever: با بسیاری از کانادایی ها در خانه غذای, فیزیکی, فاصله, مشاوره روانشناسان می گویند تنظیم روال می تواند کمک به نبرد و در نتیجه احساس بی قراری و اضطراب یا خستگی.

یک چیز بیشتر…

نوشیدن در خانه: کانادا بزرگسالان با سن کمتر از 54 را به مصرف بیشتر الکل پس از شروع COVID-19 شیوع یک نظرسنجی جدید پیدا کرده است.

alcohol

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de