5 چیزهایی که می دانیم برای روز شنبه, آوریل 4 سال 2020

تورنتو — کانادا نزدیک است 60,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 30,000 موارد هنوز هم فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. بيماری کاوازاکی: مونترال پزشکان در حال بررسی این که آیا غیر معمول مجموعه ای از موارد یک بیماری نادر کودکان تاثیر می گذارد که به نوعی باعث COVID-19 اما آنها احتیاط آنها هنوز ثابت نشده یک لینک.

2. سلامت روان: نخست وزیر جاستین ترودو یکشنبه اعلام کرد که دولت فدرال را صرف بیش از $240 میلیون به آن را آسان تر برای مراقبت از سلامت روان و سایر خدمات پزشکی به محل آنلاین.

3. Miscounted مورد: کبک مقامات بهداشت عمومی یکشنبه اعلام کرد که یک کامپیوتر خطا منجر به 1,317 از دست رفته مثبت COVID-19 موارد بین 2 آوریل و مارس 30.

4. خشونت خانگی: گروه های حمایت صدایی زنگ در آنچه که به عنوان یک بیماری همه گیر از خشونت خانگی در کانادا به عنوان قربانیان محدود به خانه های خود را با معتادان خود را در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

5. تجهیزات حفاظت فردی: با برخی از استانها آغاز روند بازگشایی در این هفته مقامات فدرال می گویند کانادا است که دریافت منظم محموله از تجهیزات حفاظت شخصی از چین است و ramping تا داخلی PPE تولید.

یک چیز بیشتر…

یادآوری مهم: کانادایی ها بودند که در میان اولین برای دریافت کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند در حال حاضر باید دوباره برای یکی دیگر از چهار هفته از مزایای.

Canada Revenue Agency

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de