5 چیزهایی که می دانم پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020

تورنتو — نخست وزیر جاستین ترودو می گوید کار در جریان است برای اطمینان از کانادا سیستم بهداشت و درمان می تواند گسترش به رسیدگی COVID-19 بحران این کشور را مورد اعداد خروش گذشته 6,300 عفونت. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. Coronavirus احتیاط: سوفی Gregoire ترودو داده شده است لایحه پاک, بهداشت و درمان, اما نخست وزیر جاستین ترودو می گوید او را همچنان به خود-جدا از آنجا که او نمی تواند رد که او گرفتار رمان coronavirus از او.

2. اقدامات اضطراری: کانادا در خط مقدم سازمان بهداشت جهانی مبارزه با COVID-19 می گوید: کانادا در نظر گرفتن اقدامات مناسب برای صاف و منحنی و بزرگترین چالش نهفته در جداسازی موارد جدید.

3. کمبود عرضه: نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: بهداشت و درمان کانادا اطمینان حاصل شود که تمام تجهیزات پزشکی ورود از چین است به درستی ارزیابی از گزارش که دولت هلند به یاد می آورد بیش از 600,000 معیوب ماسک وارداتی از کشور است.

4. کلبه کشور: کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر اصرار کانادایی به سفر به کلبه یا روستایی دیگر خلوت به صبر کردن COVID-19 pandemic برای خطر ایجاد تنش در جوامع کوچک.

5. آنتی ویروس: بیشتر متخصصان بهداشت توصیه که کانادایی ها با پوشیدن ماسک در خارج از خانه در طول COVID-19 گیر با وجود زودتر توصیه هایی است که ماسک های غیر ضروری بود خارج از بیمارستان.

یک چیز بیشتر…

رویال هزینه: رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دولت او نمی خواهد پای این لایحه برای شاهزاده هری و مگان امنیت هزینه در ایالات متحده به دلیل گزارش می دهد که زن و شوهر تصمیم گرفتند به زندگی در کالیفرنیا به جای B. C. به عنوان اصل پیشنهاد شده است.

Harry and Meghan

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو