5 چیزهایی که می دانیم برای دوشنبه, مارس 16 سال 2020

تورنتو — کانادا بالا رسمی بهداشت هشدار می دهد که خطر ابتلا COVID-19 است و دیگر کم است. دکتر ترزا تام می گوید: این بیماری همه گیر در حال حاضر یک تهدید جدی برای بهداشت عمومی با بیش از 300 مورد را تایید کرد. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. ترودو در ویروس: در یک مصاحبه اختصاصی با CTV سوال دوره نخست وزیر جاستین ترودو می گوید دولت فدرال است که “چیزی را از روی میز” وقتی که می آید به مبارزه با COVID-19 همه گیر از جمله بستن مرز.

2. COVID-19 بررسی: مسافران پس از رسیدن به Toronto Pearson International Airport, گزارش عدم COVID-19 غربالگری یک روز پس از اینکه دولت فدرال اعلام کرد جدید اقدامات ملی به روی صفحه نمایش برای ویروس.

3. Coronavirus تعطیلی: کلگری اعلام کرده است دولت های محلی اضطراری در حالی که آلبرتا دولت را تعطیل, همه مدارس daycares و فرد در کلاس و در متوسطه موسسات در پاسخ به شیوع کروناویروس.

4. بیمه مسافرتی: یک شرکت بیمه است که به کانادایی ها کمتر از 10 روز برای بازگشت به خانه و یا خطر از دست دادن بیمه سفر خود را به عنوان بسیاری از شرکت ها اعلام به روز شده سیاست در میان شیوع کروناویروس جدید فدرال احكام است.

5. سیستم ایمنی بدن: کسانی که بیشتر در معرض خطر از رمان coronavirus ها به توییتر برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با استفاده از هشتگ #HighRiskCovid19 و ترغیب دیگران به بهداشت و درمان اقدامات جدی است.

یک چیز بیشتر…

صحبت کردن با کودکان در مورد کوروناویروس: به عنوان تعطیلی مدارس و رسانه های اجتماعی قرار داده و ترس از COVID-19 در سر کودکان CTVNews.ca مشاوره در مورد چگونه پدر و مادر می توانید آدرس آن افکار ترسناک.

Parenting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>