5 چیزهایی که می دانیم برای دوشنبه 27 ژوئیه سال 2020

تورنتو — شده اند وجود دارد فقط تحت 114,000 موارد COVID-19 در کانادا و بیش از 5600 موارد هنوز هم در نظر گرفته شده فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. داخل NHL حباب: بازیکنان و کارکنان با لیگ ملی هاکی وارد در ادمونتون و تورنتو این آخر هفته برای دریافت راه اندازی خود را امن جدا “حباب” پیش از سرگیری 2019-2020 فصل هاکی.

2. تغذیه با شیر مادر و COVID-19: یک مطالعه جدید نشان داده است که مادران بعید است به تصویب COVID-19 به نوزادان خود را در حالی که تغذیه با شیر مادر به عنوان طولانی به عنوان آنها با پوشیدن ماسک صورت طول و شستن دست های خود را قبل و بعد از.

3. Hutterite مانع: افزایش COVID-19 موارد در Hutterite مستعمرات در غرب کانادا است برخی از اعضای دیگر Hutterite مستعمرات از ترس که آنها خواهد بود که هدف از تبعیض توسط وحشت زده کانادایی.

4. Coronavirus گزارش کارت: یک متخصص پنل که وارد یک کارت گزارش به ارزیابی که چگونه کشور خود را به کار گرفته پاسخ به همه گیر داده است کانادا ب-و ایالات متحده یک F.

5. ‘Speak no evil’: یک زن و شوهر در مینه سوتا شده اند ممنوع از ورود به هر فروشگاه های وال مارت برای یک سال پس از آنها عینک ماسک صورت با صلیب های شکسته مزین بر روی آنها.

یک چیز بیشتر…

گنوم جرم: ساکنان هشدار در B. C. محله پس از تعدادی از کوتوله ی باغ از بین رفته از جلو متری به ظاهر ربوده شده توسط یک sock-sandalled دزد که هنوز یافت می شود.

GNOME

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net