5 چیزهایی که می دانیم برای دوشنبه 17 فوریه سال 2020

تورنتو — شماره جدید از چین هستند بی باک امیدوار است که گسترش COVID-19 ممکن است ثبات با بیش از 1700 صد مرگ و میر ناشی از شیوع آغاز شد. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. راه آهن اختلال: نخست وزیر جاستین ترودو به لغو سفر برنامه ریزی شده به باربادوس به عنوان جریان تظاهرات در حمایت از مرطوب’suwet’en ملت در ادامه به چوک سفر راه آهن در سراسر کشور است.

2. ضد خط لوله تظاهرات: بومی خدمات وزیر مارک میلر می گوید او معتقد است ارسال در پلیس به شکستن راه آهن محاصره توسط نیروی می دهد و در بیشتر تظاهرات مخل در آینده است.

3. قرنطینه کشتی کروز: دولت کانادا به اجاره هواپیما برای بازگرداندن کانادایی در هیئت مدیره قرنطینه کشتی کروز در ژاپن, اما برخی از evacuees در حال نا امید که آنها را در قرنطینه می شود و دوباره زمانی که آنها بازگشت.

4. به خاطر سپردن یک MLB ستارگان: افسانه ای Toronto Blue Jay تونی فرناندز که در صدر تیم تمام وقت آنلاین برای بازدید و بازی کرد در سن 57.

5. پدیده نجومی: اگر آسمان روشن است صبح روز سه شنبه پس از آن بسیاری از کانادایی ها را فرصتی برای دیدن ماه تصویب توسط مریخ در چه skygazers تماس غیبت مریخ است.

یک چیز بیشتر…

پول دوشنبه: با نرخ جرایم اینترنتی در حال افزایش است و تعداد فزاینده ای از scammers نما به عنوان آژانس درآمد کانادا کارشناسان هشدار کانادایی به توجه ویژه خود را به اطلاعات آنلاین این فصل مالیات.

Cybersecurity

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de