5 چیزهایی که می دانیم برای جمعه, مارس 20 سال 2020

تورنتو — کانادا پیشی گرفته 35,000 کل موارد COVID-19 با بیش از 1500 مربوط به مرگ و میر. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. Portapique عکسبرداری: پلیس می گویند حداقل 17 نفر کشته شده اند در یک حادثه تیراندازی در نوا اسکوشیا و آن را مرگبارترین تیراندازی و کشتار در تاریخ کانادا.

2. Mountie کشته: RCMP افسر بود که در میان قربانیان تیراندازی دسته جمعی در روستایی نوا اسکوشیا است که به عنوان یک “باور نکردنی دوست” که عاشق خانواده و کار خود را.

3. خواستار احتیاط: کانادا در حال پیشرفت در نبرد علیه COVID-19 اما باید بسیار محتاط در مورد از بین بردن فیزیکی فاصله اقدامات و محدودیت های دیگر نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه ،

4. در جلسه: محرومیت در آخرین دقیقه توافق مرحله به نظر می رسد مجموعه ای برای اعضای مجلس به بازگشت به مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه پس از محافظه کاران را رد کرد و پیشنهاد برگزاری یک فرد در جلسه و تا دو مجازی جلسه در هفته.

5. نمی اسپری آن: هیچ شواهد نشان می دهد که misting ضد عفونی کننده به هوا در این است که موثر در برابر COVID-19 و یک کارشناس می گوید: انجام این کار ممکن است باعث بیش از آسیب خوب.

یک چیز بیشتر…

غذا دبستان: با کانادایی دستور به فروشگاه برای دو هفته به ارزش غذایی در یک سفر به فروشگاه اخبار CTV صحبت با کارشناسان برای دریافت برخی از راهنمایی در مورد چگونه به درستی آماده سازی یک آشپزخانه به صورت یک بیماری همه گیر.

grocery shopping

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de