5 چیزهایی که می دانیم برای جمعه, مارس 13 سال 2020

تورنتو — تایید موارد COVID-19 پاس 24,000 در کانادا به عنوان جهانی موارد رسیدن به 1.85 میلیون. در همین حال ایالات متحده آمار بیش از نیم میلیون نفر از کل موارد در عید پاک یکشنبه. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. تکنولوژی جدید: کانادا bioscience شرکت دریافت کرده فدرال تایید برای تولید و توزیع دستگاه آن را ادعا می کند می تواند تولید COVID-19 نتایج آزمون در کمتر از یک ساعت.

2. انتظار بازی: اشتغال وزیر کارلا Qualtrough گفت: CTV سوال دوره که آن را ممکن است تا چهار هفته قبل از $73 میلیارد دستمزد برنامه یارانه برای کمک به کسب و کار در طول COVID-19 نورد است ،

3. در مقدم: به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش, نیویورک شهرستان, طب اورژانس, پزشک فیلم برداری چه یک روز به نظر می رسد برای کارگران بهداشت و درمان درمان صدها نفر از COVID-19 بيمار.

4. کار مرتبط با استرس: طرفداران نگران هستند که کارگران خط مقدم و کسانی که زندگی و یا کار در دراز مدت مراقبت از خانه می تواند یک موج سلامت روان مبارزات با توجه به همه گیر.

5. و در مورد: گوشی جدید داده ها در حرکت کانادایی نشان می دهد که برخی از آنها هنوز هم هجوم توصیه به ماندن در خانه در میان COVID-19 همه گیر اما محققان نشان می دهد آنها ممکن است نه یک انتخاب.

یک چیز بیشتر…

نگهداری: می خواهید بدانید که چگونه بسیاری از مردم در محله خود را گرفته اند COVID-19 آزمون ؟ یک وب سایت جدید ردیابی گزارش خود نشانه اجازه می دهد تا شما در پیدا کردن و کمک به داده های خود را.

Collecting COVID-19 data across North America

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net