5 چیزهایی که می دانیم برای چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020

تورنتو — کانادا تا به حال حدود 65,000 کل موارد COVID-19 و بیش از 4,400 مربوط به مرگ و میر. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. Nygard طرح دعوی در دادگاه: یک زن کانادایی است که اضافه شدن نام او به رشد مدنی دعوی در دادگاه اقدام کلاس در برابر مد مغول پیتر Nygard صحبت کردن برای اولین بار ادعا Nygard دارو و تجاوز به او در حمله ای که هنوز هم او را ثابت 20 سال بعد.

2. هل دهنده اتهام قتل: گرجستان مقامات دولتی بازداشت یک پدر و پسر پنج شنبه و آنها را به اتهام قتل در ماه فوریه در اثر تیراندازی یک مرد سیاه و سفید دویدن در محله خود پس از مورد باعث اعتراض ملی.

3. دستمزد بالا: نخست وزیر جاستین ترودو می گوید که توافق رسیده با تمام استان ها و مناطق به بالا تا دستمزد برخی از ضروری کارگران خط مقدم از جمله کسانی که در دراز مدت مراقبت از امکانات.

4. کلبه کشور: مقامات بهداشتی فدرال و منطقه ای خود را به همتایان درخواست کانادایی برای خودداری از بازدید از کلبه خود را برای جلوگیری از COVID-19 از گسترش در بیشتر جوامع روستایی با کمتر قوی سیستم مراقبت های بهداشتی.

5. بازگشت به کار: به عنوان برخی از استان ها شروع به نشان دادن نشانه های امیدوار کننده از داشتن مسطح منحنی همه گیری بحث عطف به ما چگونه مسئولیت رسیدگی به بازگشت به محل کار و چه حقوق کارگران در این زمان پر سر و صدا.

یک چیز بیشتر…

دو مشکل: ‘دو حباب,’ است که در آن اعضای دو خانواده مجاز به آمدن به تماس نزدیک هستند ظاهر در دو استان که شروع به استراحت فیزیکی, فاصله, اقدامات, اما آنها همچنین ایجاد یک مجموعه جدید از معضلات.

Double bubble

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de