5 چیزهایی که می دانیم برای جمعه, مارس 20 سال 2020

تورنتو — مقامات بهداشت عمومی در حال تاکید بر اهمیت اجتماعی فاصله میان نگرانی جامعه گسترش به عنوان تعدادی از کانادایی موارد COVID-19 افزایش می یابد به 873. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. مبارزه با COVID-19: نخست وزیر جاستین ترودو می گوید: کانادا-آمریکا مرز است به احتمال زیاد به غیر ضروری سفر آخر هفته است و مردم باید آماده برای مقابله با همه گیری های مربوط به اجتماعی فاصله به واقعیت برای “هفته یا ماه.”

2. Coronavirus مرگ: به عنوان COVID-19 اسپرد را از طریق کانادا و آلوده صدها نفر از مردم بیوه از 51 ساله انتاریو درگذشت مردی که از بیماری است اصرار کانادایی به این ویروس به طور جدی.

3. رشته مسافران: کانادایی ها گیر کرده در خارج از کشور به دام افتاده در زیر سخت خارجی مرز تعطیلی می گویند که بدون دریافت کمک های کنسولی و یا اطلاعات در مورد بازگشت به وطن با وجود “گدایی” دولت برای کمک به.

4. اجاره یخ: پس از برخی از بانک های کانادا اعلام کرد در شش ماه deferrals در پرداخت وام مسکن به سهولت مشکلات اقتصادی در طول COVID-19 شیوع طرفداران خواستار دولت فدرال به انجام بیشتر برای اجاره.

5. اورژانسهای پزشکی: پزشکان در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر در حال اطمینان بخش کانادایی است که بیمارستان ها باز باقی خواهد ماند فوريت های پزشکی با وجود لغو روش انتخابی و تنگ تر غربالگری اقدامات است.

یک چیز بیشتر…

باشگاه قرنطینه: به عنوان COVID-19 نیروهای کافه ها و کاباره ها در سراسر جهان به درهای بسته خود را, برخی از مردم زندگی در انزوا در حال تبدیل شدن به آنلاین رقص احزاب به لرزش کردن وحشت.

Club Quarantine

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو