5 چیزهایی که می دانیم برای جمعه, مارس 13 سال 2020

تورنتو — نخست وزیر ترودو اولین G7 رهبر به خود منزوی بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان استانی دولت اجرای دقیق اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. تست مثبت: سوفی Gregoire ترودو دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 اما دفتر نخست وزیر می گوید: جاستین ترودو نخواهد بود آزمایش “در این مرحله” از آنجا که او در حال حاضر هیچ نشانه ای ندارند.

2. COVID-19 گسترش: با COVID-19 موارد نصب در سراسر کشور تعداد فزاینده ای از کانادا پزشکان اصرار دولت فدرال به اتخاذ تهاجمی تر اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس.

3. بازار شیرجه رفتن: به عنوان نگرانی های جهانی در مورد گسترش COVID-19 ادامه به موج دار شدن از طریق بازارهای جهانی کارشناسان کانادایی به واکنش احساسی در مورد ویروس’ تاثیر بر سرمایه گذاری های خود را.

4. خارجی دخالت: خطر دخالت خارجی در کانادا واقعی است و بیشتر عمل مورد نیاز است برای مقابله با آنچه که یک “قابل توجه و پایدار” تلاش برای دخالت از چین و روسیه با توجه به آخرین گزارش محرمانه کمیته پارلمانی.

5. قاب مجوز خوب: یک انتاریو می گوید: او شوکه شده بود بعد از اینکه جریمه 110 $برای نمایندگی قاب پلاک خود که فروشنده نصب شده زمانی که او خریداری خودرو.

یک چیز بیشتر…

ویروس اضطراب: بین نگران کننده سرفصل ها و اقدامات جدی به منظور محدود کردن گسترش COVID-19 ویروس را می توان اضافه شده زای برای هر کسی است. در اینجا چیزی است که سلامت روانی کارشناسان نشان می دهد برای کمک به کنار آمدن با استرس از شیوع.

mental health

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im