5 چیزهایی که می دانیم برای جمعه 31 ژوئیه سال 2020

تورنتو — کانادا تا به حال نزدیک به 115,800 کل موارد COVID-19 با بیش از 6000 موارد هنوز هم به عنوان فعال. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. ساعت را انکار می کند تاثیر: نخست وزیر جاستین ترودو را رد کرده است هر جهت و یا تلاش برای نفوذ ما خیریه قرارداد برای نظارت بر شرکت-احتمال لغو $912 میلیون دانش آموز داوطلب کمک مالی برنامه.

2. ‘آلاسکا راه گریز’: کانادا اعلام کرده است محدودیت های جدید علیه آمریکایی ها از ورود به کشور در تلاش برای سرکوب به اصطلاح “آلاسکا راه گریز.”

3. مهاجر کارگر از کار اخراج شدند: یک کارگر مهاجر که می گوید او از کار اخراج شد یک انتاریو تولید مزرعه و تهدید به اخراج او پس از صحبت با مطبوعات در مورد ضعیف کار شرایط ثبت یک شکایت حقوقی با Ontario روابط کار هیئت مدیره.

4. توییتر هک: توییتر می گوید که در ژوئیه 15 هک از مشخصات بالا تایید حساب یک نتیجه از یک کلاهبرداری فیشینگ ارسال شده به کارکنان آن است.

5. ‘همه گیر غلاف’: در حالی که خانواده های کانادایی در سراسر کشور اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ای برای بازگشت به مدرسه در ماه سپتامبر برخی از والدین با توجه به ایجاد ‘همه گیر غلاف’ به جای داشتن کودکان خود را از رفتن به کلاس درس.

یک چیز بیشتر…

الن نشان دادن پروب: Ellen DeGeneres عذرخواهی به کارکنان در طول روز خود را تلویزیون نشان می دهد بحث در میان یک شرکت داخلی بررسی شکایت در مورد یک مشکل و ناعادلانه محل کار.

Ellen DeGeneres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de