تورنتو — 47 کانادایی که تست مثبت برای COVID-19 در حال نظارت در ژاپن به عنوان کسانی که آزمایش منفی وارد در کانادا برای شروع دو هفته دیگر از قرنطینه. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. ویروس قرنطینه: به عنوان یک موج جدید از evacuees در کانادا آماده برای دو هفته از انزوا برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 شیوع یک مرد ترک قرنطینه در CFB ترنتون برخی از کلمات هشدار دهنده.

2. راه آهن راه بندان: دولت فدرال می گوید: British Columbia RCMP را به حرکت به یک شهر در این نزدیکی هست از موقعیت خود را در’suwet’en قلمرو “قابل توجهی” گام به سوی پایان دادن به محاصره مداوم.

3. نفت ماسه پروژه: به عنوان بن بست بین یک گروه بومی در ستاد و شمال B. C. خط لوله به ارمغان می آورد ترافیک راه آهن متوقف آینده پیشنهاد تک Frontier پروژه در شمال آلبرتا است حلق آویز در تعادل است.

4. کانادایی در خارج از کشور: کانادا که رشته در یک جزیره کوچک در کوبا پس از یک باند در فرودگاه آسیب دیده بود به طور ناگهانی فوت کرد در حالی که انتظار برای پرواز خود را به خانه.

5. فروشگاه تعطیلی: این یک “خرده فروشی آخرالزمان” در سراسر کشور به عنوان یک تعداد زیادی از مصرف کنندگان از ساحل به ساحل را انتخاب کنید خرید آنلاین در طول سفر به مرکز. CTVNews.ca وارد این خلاصه ای از زنجیر اصلی بسته شدن فروشگاه در کانادا.

یک چیز بیشتر…

جدید حلزون گونه: یک گروه از “دانشمندان شهروند” در یک سفر در جنگلهای جزیره بورنئو کشف گونه جدیدی از حلزون و نام آن را پس از نوجوان آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

Craspedotropis gretathunbergae

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو