5 چیزهایی که می دانیم برای سهشنبه, مارس 24 سال 2020

تورنتو — کانادا در حال حاضر دارای بیش از 42000 کل موارد COVID-19 با بیش از 25000 هنوز هم فعال است. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. قبل از داد و بیداد: تیرانداز درگیر در یک کشتار جمعی در نوا اسکوشیا شروع حمله خود را توسط جوراب توری, جوراب و آزار دوست دختر خود را قبل از او فرار کرده و مخفی در جنگل های اطراف.

2. بودجه پژوهش: نخست وزیر جاستین ترودو پنج شنبه اعلام کرد که دولت فدرال اختصاص پول اضافی برای یک ملی پزشکی و تحقیقات استراتژی به آدرس COVID-19.

3. ‘بی رحمانه نژادپرستانه’: یک جامعه در درون حزب محافظه کار MP درک اسلون را سوار و خواستار محافظه کار رهبر اندرو Scheer محکوم همکارش را “بی رحمانه” و “نژادپرستانه” در مورد اظهارات رئیس بهداشت عمومی افسر دکتر ترزا Tam.

4. مجازی ماه رمضان به مسلمانان در کانادا و در سراسر جهان شروع به رعایت مقدس, ماه رمضان, امام در حال رفتن به طول های اضافی برای اطمینان از جماعت خود را می توانید متصل باقی می ماند در طول بیماری همه گیر.

5. آیا صرف این همه: بسیاری از آنها در حال حاضر خود را صرف کانادا واکنش اضطراری بهره مند شوند اما کانادایی ها باید آماده به پرداخت برخی از آن را به عقب آمد فصل مالیات در سال آینده.

یک چیز بیشتر…

جدید عادی: کارشناسان می گویند که در دراز مدت اثرات طولانی مدت مستندات و ترس از فضاهای عمومی می تواند به طور دائم تغییر چگونه و در کجا ما فروشگاه.

groceries

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو