تورنتو — کانادا ثبت بدترین حالت آن بعد از همه گیر پنج شنبه با بیش از 1700 مورد جدید را در این کشور تعداد کل موارد به بیش از 30 ، 000. در اینجا چه چیز دیگری شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

1. کمک برای کسب و کار: نخست وزیر جاستین ترودو پنج شنبه اعلام کرد یک جدید اجاره برنامه کمک برای کسب و کار و همچنین طرح هایی برای نرم کردن معیارهای مورد نیاز برای کوچک و متوسط شرکت های واجد شرایط برای وام.

2. کنترل مرز: پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد وجود دارد می تواند به شل شدن اقدامات در کانادا و امریکا, مرز, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: کانادا نیاز به “مقدار قابل توجهی از زمان” قبل از توجه به بلند کردن مرز محدودیت.

3. شهروندان ارشد: به عنوان COVID-19 exacts مرگبار و ویرانگر تلفات در دراز مدت مراقبت از خانه در سراسر کشور, نخست وزیر جاستین ترودو گفت: واضح تر باید انجام شود برای محافظت از کانادا قدیمی ترین و آسیب پذیرترین شهروندان است.

4. بازمانده داستان: Julie Lingan یک زن 39 ساله از دوقلوها است که مورد ستایش قرار داد یک قهرمان بازمانده پس از او با آلوده COVID-19 و صرف دو هفته در یک مبارزه برای زندگی خود را.

5. خواب تنگ: یک روان درمانگر در تورنتو می گوید: او را دریافت هجوم استعلام از افرادی که به طور ناگهانی آگاه از رویاهای خود را پس از وقوع آغاز شد.

یک چیز بیشتر…

بار گسترده: یک هواپیمای کوچک ساخته شده دیدنی فرود اضطراری در بزرگراه در استان کبک لمس کردن در میان ترافیک و بدون هر گونه آسیب.

Plane on highway Quebec City

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im