استدلال آمد و در همان روز که caucusgoers در آیووا جمع آوری خواهد شد برای محدود دموکراتیک زمینه و وکلای هر دو طرف سعی در تجدید نظر به 2020 رای دهندگان در استدلال های خود را. رسمی رای گیری در مورد اینکه آیا برای تبرئه تهمت برگزار خواهد شد در روز چهارشنبه. در اینجا takeaways کلیدی از بسته شدن استدلال:

— با تمرکز بر تاریخچه, خانه مدیران تصمیم نهایی خود را بگیرد.

استناد رئیس جمهور سابق آبراهام لینکلن و پدران موسس الکساندر همیلتون و جیمز مدیسون, خانه, استیضاح مدیران تحویل بسته شدن استدلال های نوشته شده برای کتاب های تاریخ و در برخی موارد اقدام به شرم سناتورها برای از بین بردن مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر.

“اما همه از دست داده است و حتی در این اواخر در ساعت است. سنا هنوز هم می توانید انجام کار درست” یکی از خانه استیضاح مدیران هرزه Hakeem Jeffries روز دوشنبه گفت. “امریکا در حال تماشای. جهان در حال تماشای. چشم تاریخ در حال تماشای. سنا هنوز هم می توانید انجام کار درست است.”

تشکر. آدم ب شیف سرب خانه استیضاح مدیر به طور مستقیم به نام حزبی تقسیم است که تعریف جرم محاکمه.

“من امیدوارم و دعا می کنم که ما هرگز یک رئیس جمهور مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حزب دموکراتیک” شیف گفت. “و من امیدوارم به خدا که اگر ما ما را استیضاح او و دموکرات ها می شود.”

او مانند Jeffries, استناد زبان اخلاقی رهبری و ارزش های ملی, درخواست سناتورها برای انجام کار درست.

“گفته شده است که یک مرد یا زن از شجاعت باعث می شود اکثریت” شیف گفت. “آیا در میان شما چه کسی خواهد گفت: “به اندازه کافی”?”

“آمریکا معتقد است که در یک چیزی به نام حقیقت. او باور نمی کند ما از حق خود ما را جایگزین حقایق است. او recoils در کسانی که در گسترش مهلک دروغ. به او حقیقت مهم است. وجود دارد هیچ چیز بیشتر خورنده به یک دموکراسی از این ایده که وجود دارد این است که هیچ حقیقت” شیف گفت. “آمریکا نیز معتقد است که وجود تفاوت بین درست و غلط. و درست در اینجا مهم.”

— دفاع بسته مورد آن اصرار وجود نداشت در عوض.

مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا بازگشت در روز دوشنبه به ناروا اصلی دفاع از خود در 25 ژوئیه در تماس تلفنی با رئیس ولدیمیر Zelenskiy اوکراین نادیده گرفتن آشکار از شروع دادگاه در مورد رئیس جمهور انگیزه برای انجماد نزدیک به 400 میلیون دلار کمک نظامی برای کشور است.

مایکل پورپورای معاون کاخ سفید مشاور گفت: “اولین رئیس جمهور نیست وضعیت امنیتی کمک و یا یک جلسه در هر چیزی در جولای 25 تماس بگیرید.”

و پورپورای افزود: “هیچ یک از این خانه تا کنون شاهد شهادت دادند که وجود هر گونه ارتباط بین امنیت کمک و تحقیقات است.”

هر دو بیانیه کاملا درست و اکو مغلوب ساختن پیشی جستن از کلمات خود در سال گذشته زمانی که پرسش های نصب شده در مورد تهمت تماس با Zelenskiy. اما استدلال به حساب نمی بزرگتر زمینه تماس بگیرید و یا برخی از شهود شهادت است که آنها تا به حال به این نتیجه رسیدند وجود دارد ارتباط بین امنیت کمک و تحقیقات حتی اگر آنها تا به حال هیچ دانش مستقیم از یکی.

و استدلال نیست آدرس جزئیات جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, John R بولتون نشان داد اخیرا در مقاله منتشر نشده. در این مقاله بولتون گفت: رئیس جمهور به او گفت که او در نظر گرفته شده برای خودداری از کمک های نظامی تا زمانی که اوکراین موافقت کرد که به تحقیقات. پس از چند روز بحث در مجلس سنا رای دادند در برابر تماس شاهدان مانند بولتون به شهادت.

— رای دهندگان بودند در ذهن خانه مدیران و دفاع در طول بسته شدن استدلال.

با کمی امید به تغییر هر یک از سناتورهای ذهن در مورد اینکه آیا برای تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در چهارشنبه خانه مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا به جای متمرکز در انتخابات آینده.

“به عنوان ما صحبت می کنند رئیس جمهور در ادامه خود تخلف بدون کنترل و نامرد,” Jeffries گفت. “رئیس جمهور تهمت باقی مانده است روشن و در حال حاضر خطری برای امنیت ملی ما و منطقه به اعتبار ما در سراسر جهان است.”

Jeffries همچنین پیشنهاد کرد که اجازه رای دهندگان تصمیم گیری ناقص طرح است.

“اگر ما به تکیه می کنند در انتخابات بعدی به قاضی رئیس جمهور را به تلاش برای تقلب در این انتخابات چگونه می توان ما می دانیم که انتخابات را آزاد و عادلانه است ؟” او پرسید.

مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم به طور مشابه قاب بسته شدن استدلال های اطراف آزاد و مستقل انتخابات است.

“در پایان روز این است که تلاش برای سرنگونی نتایج یک انتخابات و به تلاش برای دخالت در انتخابات آینده” یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا پت Cipollone گفت: با اشاره به گسترده افشا و خنثی نظریه که اوکراین دخالت در انتخابات 2016 به کمک دموکرات ها به عنوان مخالف به روسیه به تلاش برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“تنها نتیجه مناسب در اینجا به تبرئه رئیس جمهور و به ترک آن را به رای دهندگان برای انتخاب رئیس جمهور” Cipollone گفت.

— رئیس جمهور دفاع می گوید اقدامات او مناسب بودند و حتی به عنوان برخی از سناتور جمهوریخواه صحبت کردن.

برخی از سناتور جمهوریخواه را آغاز کرده اند که از آینده خود رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن با این استدلال که در حالی که آنچه رئیس جمهور آیا ممکن است نامناسب است impeachable جرم.

Sen لامار الکساندر که بازنشسته است و ارائه این دفاع در هفته گذشته زمانی که او اعلام کرد رای خود را در برابر شنیدن جدید شهادت شهود در دادگاه. این اقدام برای جلوگیری از شاهدان بود زمانی که تصمیم به تبرئه رئیس جمهور و دموکرات امیدوار بود الکساندر خواهد رای با آنها.

پس از اسکندر پاسخ چند جمهوری خواهان به دنبال کت و شلوار.

“داستان کوتاه, @SenatorAlexander به احتمال زیاد ابراز احساسات از کشور به عنوان یک کل به عنوان به خوبی به عنوان هر یک سناتور احتمالا می تواند” سن لیندزی گراهام یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن شایع ترین مدافعان در سنای آمریکا در توییتر نوشت. “کسانی که نفرت و تهمت و مایل به رای دهندگان انتخاب دور در یک بی اساس شیوه Sen الکساندر به درستی رد استدلال های خود را.”

— به دادگاه می آید به نزدیک یک رای نهایی هنوز به آمده است.

سناتور شروع به ارائه نسخه خود را از بسته شدن استدلال در صدر رای نهایی در 4 بعد از ظهر به وقت شرق چهارشنبه. تحت محاکمه قوانین سناتور بوده است در حالی که آرام در اتاق گوش دادن به استدلال از مدیران و رئیس جمهور وکلا.

با محاکمه در حال حاضر در زنگ تفریح سناتور را هر کدام تا 10 دقیقه برای صحبت در طبقه جلسات بعد از ظهر دوشنبه صبح سه شنبه و پنج شنبه خود را به اظهارات در مورد اینکه چرا آنها قصد رای و یا در برابر تهمت اعتقاد.

در میان این تهمت را تحویل دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب بدون داشتن شده است به طور رسمی تبرئه شد.

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو