5 دلیل آن را امن برای کودکان برای رفتن به مدرسه

در اواسط ماه مارس موارد COVID-19 – بیماری های ناشی از SARS-CoV-2 – به طور چشمگیری افزایش یافته و در استرالیا و دولت در پاسخ موثر بهداشت عمومی استراتژی است. افرادی که می تواند معطوف به کار از خانه اجتماعی فاصله اقدامات اعمال شد و استرالیا با تجربه زندگی در انزوا.

جایی در ترکیب بچه ها متوقف شد و از حضور در مدرسه است. در حالی که دولت فدرال همواره حفظ آن را بی خطر است برای مدارس به باز باقی می ماند کشورهای دیگر مانند ویکتوریا و نیو سات ویلز گفت: پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر آنها می تواند.

ما در حال حاضر در فاز مختلف از این بیماری همه گیر در استرالیا. با موارد حذف NSW برتر Gladys Berejiklian اعلام کرده است دانشجویان خواهد بود (مبهوت رویکرد بازگشت به کلاس های درس از هفته سوم از دوره اول – در ابتدا به صورت یک روز در هفته و سپس برای زمان بیشتری را در دانشگاه به اصطلاح پیشرفت می کند. مدارس استرالیای غربی بازگشایی در روز شنبه فروردین 29.

روز جمعه نخست وزیر اسکات موریسون گفت: همان اجتماعی فاصله قواعد را در جامعه اعمال نمی شود در کلاس درس. او گفت:

1.5 متر در کلاس های درس و چهار متر مربع قانون است نه یک نیاز از متخصص پزشکی مشاوره برای دانش آموزان در کلاس های درس.

بسته شدن مدارس به معنای بچه ها با دیدن دوستان خود و یک اختلال معمول خود را آموزش بدهم.

برای برخی از کودکان ترس از خشونت و گرسنگی و عدم امنیت است که معمولا با تغییر از طریق حضور در مدرسه تبدیل شده اند بیشتر است. نابرابری و سلامت روانی نیاز دارند به احتمال زیاد بیشتر آشکار برای برخی از کودکان است.


ادامه مطلب: مدارس ارائه مواد غذایی برای بسیاری از کودکان گرسنه. این نیاز به ادامه زمانی که کلاس های آنلاین


دولت های فدرال و ایالتی که می گویند آن را بی خطر است برای کودکان برای بازگشت به مدرسه در حال کار کردن آخرین شواهد. در اینجا پنج دلیل ما می دانیم آن را امن است.

1. بچه های مبتلا به کروناویروس در نرخ بسیار پایین تر از بزرگسالان

این مورد در استرالیا و در سراسر جهان است. وجود دارد هیچ توضیحات روشن برای این رتبهدهی نشده است, اما از آن است که سازگار پیدا کردن در سراسر این بیماری همه گیر.

اگر چه SARS-CoV-2 می تواند باعث COVID-19 در کودکان در سن مدرسه از آن به ندرت و کودکان مبتلا به این بیماری دارای علائم خفیف.

کمتر از 150 کودک زیر 15 سال مبتلا به SARS-COV-2 در استرالیا پس از همه گیر آغاز شد. این است که نسبت به 6,695 تایید موارد COVID-19 در استرالیا در 25 آوریل سال 2020 است.

2. کودکان به ندرت به شدت بیمار از COVID-19

داده ها از سراسر جهان و استرالیا را تایید کرده اند کودکان بسیار به ندرت نیاز به بستری شدن در بیمارستان و به طور کلی تنها تجربه علائم خفیف که مبتلا به SARS-CoV-2.

مرگ و میر در کودکان با توجه به COVID-19 فوق العاده نادر است. تعداد بسیار کمی از کودکان سراسر جهان تایید شده اند به درگذشت از ویروس (حدود 20 توسط محاسبات ما) در مقایسه با بیش از 200 ، 000 مرگ و میر کلی.

بسیاری از والدین نگران فرزندان خود دوستان می تواند مبتلا به این ویروس بدون نشان دادن علائم. اما این به نظر نمی رسد در این مورد. یک مطالعه در ایسلند نشان داد کودکان بدون علائم تشخیص داده نمی شدند به COVID-19. هیچ کودک زیر ده سال سن و بدون علائم شد مبتلا به SARS-CoV-2 در این مطالعه است.

این صدای جیر جیر است گفت: مخالف این قطعه ؟

3. کودکان را گسترش COVID-19 بیماری مانند بزرگسالان

در طول سالانه فصل آنفولانزا کودکان, گسترش آنفولانزا به دوستان و پدربزرگ و مادربزرگ به طور یکسان. اما COVID-19 رفتار متفاوت است. در خانواده خوشه چین, سنگاپور, کره جنوبی, ژاپن و ایران کمتر از 10 درصد از کودکان بودند اولیه پخش – معنی ویروس می رود از بزرگسالان به بزرگسالان بسیار موثر تر از از کودکان به کودکان دیگر و یا حتی کودکان به بزرگسالان است. همان یافت شده است در مطالعات جدید در هلند.

ما هنوز هم نمی دانم چرا از این است. آن را به ما طول می کشد همه با تعجب به بچه ها با مغرور بینی همیشه مقصر (و احتمالا مسئول) برای رانندگی سالانه دور از زمستان سرفه و سرماخوردگی است.

4. مدرسه کودکان در استرالیا با COVID-19 نکرده گسترش آن به دیگران

مدارس که در آن موارد تشخیص داده شده در استرالیا را دیده اند و نه هر گونه شواهد ثانویه گسترش یافته است.

این به این معنی حتی با بچه ها نشسته سمت راست در کنار یکدیگر در کلاس درس آنها بسیار بعید به آلوده کردن دوستان خود.

5. هیچ شواهدی وجود ندارد بسته شدن مدارس را کنترل انتقال

مدل سازی نشان می دهد تنها افزایشی بهداشت عمومی بهره مند شوند به بسته شدن مدارس در مورد معمول ویروس های تنفسی مانند آنفلوانزا است. اما COVID-19 کاملا متفاوت به آنفولانزا بنابراین هر یک از مزایای دیده می شود برای آنفلوانزا هستند به احتمال زیاد حتی کمتر در مورد COVID-19.

در سال 2003 شیوع سارس مدرسه انتقال یافت نشد به یک عامل مهم شیوع و مدرسه تعطیل نیست تاثیر کنترل انتقال است.

بازگشت به مدرسه به این معنا نیست به حالت عادی بازگشت

مدارس بازگشایی معنا نیست که بازگشت به آموزش و پرورش به عنوان قبل از آن بود. اقدامات دیگر نیز ممکن است در محل قرار داده بود و متناوب استراحت ناهار, محدود کردن تماس چهره به چهره بین کارکنان و پدر و مادر و به طور منظم شستن دست می شکند.

بچه ها با یک سرماخوردگی یا علائم دیگر باید در خانه بمانند از مدرسه. و معلمان و یا کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را در معرض خطر بیشتری از عوارض اگر مبتلا به SARS-CoV-2 را تغییر مسئولیت.

این مهم است که پدر و مادر و افتراق بین مدارس بازگشایی از همه مهم دیگر استراتژی های مورد استفاده برای کاهش انتقال هنوز هم در جای خود. این شامل اجتماعی فاصله سفر, محدودیت, مورد جداسازی و قرنطینه و ممنوعیت اجتماعات بزرگ.


ادامه مطلب: کشورهای دیگر در حال بستن مدارس – چرا دولت استرالیا می گویند, آن را امن نگه داشتن آنها را باز ؟


اما بازگشت به مدارس امن است. رهبران ما هستند توصیه می شود در این موضوع توسط برخی از بهترین بیماری های عفونی بهداشت و میکروبیولوژی پزشکان در استرالیا که بارها و بارها گفت که مدارس می توانند با خیال راحت باز باقی می ماند.

استرالیا حفاظت از بهداشت و درمان اصلی کمیته (AHPPC) را فراهم کرده است معقول مشاوره برای مدارس برای بازگشایی شده است. آن را حس می کند به بچه های ما به انجام آنچه انجام می دهند بهترین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de