خبر خوب: COVID-19 تنها چیزی که در رفتن در حال حاضر!

خبر بد: در حالی که ما تمام شده است در تاج سوراخ آب و هوا بحران شده است تیک تاک همراه در این زمینه وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما ممکن است از دست رفته.

نمایشگاه به اندازه کافی – آن چه مردم انجام دهد. هنگامی که ما با آن مواجه فوری بدون ابهام تهدیدات همه ما تمرکز بر روی آنچه که مقابله با ما در حال حاضر. ریزش برف زمستانی در پنج یا ده سال به نظر می رسد بی اهمیت در مقابل تصاویر از بیمارستان ها تحت فشار قرار دادند به شکستن نقطه در حال حاضر.


ادامه مطلب: در حالی که ما متمرکز بر روی coronavirus زمین برخورد نسبت به یک فاجعه بدتر از انقراض دایناسور


به عنوان انسان ما نیز تمایل به ترجیح می دهند کوچکتر و کوتاه مدت پاداش بزرگتر دراز مدت هستند. این که چرا برخی از مردم در معرض خطر بیماری و ممکن است دادستان (و یا حتی بدتر, عمومی بشود) برای رفتن به ساحل با دوستان خود و حتی هفته بعد اجتماعی فاصله پیام تبدیل شده اند در همه جا.

اما در حالی که ما ممکن است نیاز به چشم پوشی از تغییر آب و هوا در حال حاضر اگر تنها به صرفه جویی در سلامت عقل ما قطعا آن را نکرده اند نادیده گرفتن ما.

بنابراین در اینجا چیزی است که شما ممکن است از دست رفته در حالی که coronavirus غالب اخبار چرخه.

موج گرما در قطب جنوب

قطب جنوب در حال تجربه نگران کننده خوشبو آب و هوا. شاتر

در فوریه 6 سال جاری شمالی بخشی از قطب جنوب مجموعه جدید حداکثر دمای ثبت 18.4℃. که لذت بخش متوسط برای اوایل پاییز بعد در کانبرا اما یک رکورد برای قطب جنوب, ضرب و شتم رکورد قدیمی نزدیک به 1℃.

که نگران کننده است, اما نه به عنوان هشدار دهنده به عنوان 20.75℃ گزارش فقط سه روز بعد به شرق شبه جزیره قطب جنوب در Marambio ایستگاه در جزیره سیمور.


ادامه مطلب: آناتومی یک heatwave: چگونه قطب جنوب ثبت 20.75°روز C در ماه گذشته


سفید صخره

این پنل بین دولتی تغییر آب و هوا هشدار داده است متوسط جهانی افزایش دما از 1.5℃ می تواند از بین بردن 90 درصد از جهان را مرجان.

همانطور که جهان به نظر می رسد کمتر به احتمال زیاد به نگه داشتن درجه حرارت افزایش به 1.5℃ در سال 2019 پنج سال چشم انداز استرالیا دیواره بزرگ مرجانی بود کاهش داد و از “فقیر” به “بسیار ضعیف”. تنزیل رتبه آمد و در پی دو جرم سفید, حوادث, یکی در سال 2016 و 2017, آسیب رساندن دو سوم از صخره.

و در حال حاضر در سال 2020 آن را فقط با تجربه سوم خود در پنج سال.

البته شدید دمای قطب جنوب و صخره های سفید محصولات از انسان ناشی از تغییر آب و هوا حکم بزرگ.

اما در این زمان کوتاه از COVID-19 بحران شروع چند نمونه از محیط زیست خرابکاری بوده است عمدا و به طور خاص در حال حرکت تنظیم نیز هست.


ادامه مطلب: ما فقط دو هفته را صرف بررسی دیواره بزرگ مرجانی است. آنچه ما شاهد یک تراژدی مطلق


معدن زغال سنگ تحت سیدنی مخزن آب

این Berejiklian دولت در نیو ساوت ولز است فقط در مورد تایید فرمت معدن ذغال سنگ توسط Peabody انرژی قابل توجهی از منابع و مدارک انکار تغییرات آب و هوایی – تحت یکی از سیدنی بیشتر مخازن. این اولین بار است که چنین منظوری صادر شده است در دو دهه.

NSW دولت را تایید کرده است یک معدن زغال سنگ افزونه برای بادی انرژی است. AAP تصویر/Joel Carrett

در حالی که گروه های زیست محیطی اشاره کرده اند به محلی قابل توجهی اثرات زیست محیطی – استدلال معدن مانند این می تواند باعث فرونشست در مخزن تا 25 سال پس از این معدن به پایان رسید – این معدن همچنین به معنی بیشتر فسیلی کربن خواهد بود spewed به جو است.

Peabody انرژی استدلال می کند این زغال سنگ استفاده می شود در فولاد سازی به جای تولید انرژی. اما آن را هنوز هم بیشتر از زغال سنگ است که باید در سمت چپ زمین است. و علی رغم آنچه بسیاری استدلال می کنند شما نمی نیاز به استفاده از زغال سنگ به جراحی.


ادامه مطلب: Albanese می گوید: ما نمی تواند جایگزین کینگ زغال سنگ. اما ما در حال حاضر سبز جایگزین


ویکتوریا سبز-چراغ دکل گاز اکتشاف

در ویکتوریا اندروز دولت اعلام کرده است که آن را معرفی قوانین جدید به مجلس برای آنچه در آن خواستار “منظم راه اندازی مجدد” از خشکی گاز اکتشاف. در این قانون متعارف گاز اکتشاف مجاز خواهد بود اما یک موجود توقیف موقت fracking و درز زغال سنگ و گاز حفاری خواهد بود ساخته شده دائمی است.

ویکتوریا دولت لغو موقت ممنوعیت خشکی گاز اکتشاف. AAP تصویر/مایکل دوج

اعلام این خبر پس از سه سال تحقیق به رهبری ویکتوریا منجر دانشمند, Amanda Caples. آن یافت می شود ذخایر گاز در ویکتوریا “استخراج می تواند بدون آسیب رساندن به محیط زیست”.

مطمئن شوید که شما احتمالا می تواند انجام دهد که (هر چند کلمه “می تواند” در حال کار بسیار سخت وجود دارد چه محلی اثرات زیست محیطی و مشکل از فراری تولید گازهای گلخانه ای). اما استخراج این است که تنها بخشی از مشکل گاز. این سوختن پس از آن است که مهم است.


ادامه مطلب: ویکتوریا بی سر و صدا لغو آن گاز مکث اما ممنوع fracking برای خوب است. این خبر بد برای آب و هوا


مغلوب ساختن پیشی جستن پشت رول قوانین زیست محیطی

در ضمن در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که مصرف تبر به برخی از قطعات کلیدی از قوانین زیست محیطی است.

یکی است اوباما-عصر خودرو استاندارد آلودگی که در مورد نیاز به طور متوسط 5% در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای سالانه از ماشین ها و کامیون ناوگان. به جای تهمت و دولت “امن تر و مقرون به صرفه سوخت وسایل نقلیه کارآمد” نیاز به فقط 1.5%.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت axing مهم قانون محیط زیست. سازمان حفاظت محیط زیست/Tasos Katopodis

سلامت تاثیر این خواهد بود که استارک. با توجه به Environmental Defense Fund, تغییر معنی 18,500 زودرس و مرگ و میر 250,000 بیشتر حملات آسم 350,000 دیگر مشکلات تنفسی و US$190 میلیارد دلار اضافی هزینه های سلامت بین در حال حاضر و تا سال 2050.

و پس از آن وجود دارد آب و هزینه ها: اگر تولید کنندگان به دنبال برگ برنده دولت جدید شل تر دستورالعمل های آن را اضافه کردن 1.5 میلیارد تن دی اکسید کربن به اتمسفر معادل 17 اضافی نیروگاه با سوخت زغال سنگ.


ادامه مطلب: وقتی که می آید به تغییر آب و هوا در استرالیا معدن غول ها و لوازم جانبی به جرم


و بنابراین…

چالش های COVID-19 ارائه در حال حاضر بزرگ است. اما آنها خواهد شد.

چالش های تغییرات آب و هوایی در حال ملاقات با هر چیزی مانند COVID-19 شدت. در حال حاضر که حس می کند کامل. COVID-19 روشنی است امروز. در برابر این ضرورت تغییر آب و هوا است که هنوز هم فردا.

اما مانند hangovers پس از یک بزرگ جشن فرداها می آیند زودتر از انتظار ما و آنها هرگز ما را ببخش دیروز رفتار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو