5 ترازو برتر بهترین بارگیری مجدد در سال 2020 [لیست به روز رسانی] – راهنمای بازبینی و خرید معتبر

هر یک از ما عاشق عمیق بازی Guns-and-Bullets هستیم . اما بارگیری مهمات سلاح گرم خود ، چای لیوان همه نیست. همانطور که شما موفق به فرود در این صفحه هستید ، مطمئناً شما یکی از معدود شکارچیان شجاع هستید.

برای داشتن استاد با دقت تیراندازی ، ساختن مهمات دقیق و بهینه در این آیین نامه است. و همانطور که به نظر می رسد ، شکستن آن یک مهره آسان نیست.

اگر در این مورد یک ابرقدرت دقیق دارید ، اشکالی ندارد. اما آنچه اکثر ما شکارچیان فصلی انجام می دهیم ، حتی به بارگیری مجدد نیز نزدیک نیست.

بنابراین ، چه می کنیم؟

خوب ، در سال 2020 ، ما تعدادی از ترازوهای دیجیتال مجدد داریم که هر بار که اسلحه خود را بارگیری می کنیم ، تیر ، پودر ، گلوله و مهمات را اندازه گیری می کنیم. مزایایی که آنها ارائه می دهند-

پتانسیل بار دستی را به حداکثر برسانید.
دقت بیشتری را برای دستیابی به دقت دانه 1/10 فراهم می کند.
این بسیار در بودجه های کوچک متناسب است.
بنابراین ، این اخبار خوب بود. خبر بد این است که برای انتخاب ترازو بارگذاری مجدد محبوب ، تحقیقات زیادی لازم است. راستش را بخواهید ، فقط کار سختی نیست ، به سختی پیدا کردن یک سوزن از شمع سوزن سخت است.

اما همانطور که قبلاً موفق به جمع آوری شجاعت شدید ، بقیه می توانند به ما اعتماد کنند.

این بررسی امروز با هدف مرتب سازی برترین ترازو بارگذاری مجدد برای برچسب پول انجام شده است. محصولاتی که انتخاب کرده ایم از دیدگاه طراحی ، عملکرد ، دوام و البته قیمت در نظر گرفته می شوند.

با طولانی تر کردن مقدمه ، بیایید شروع کنیم.

حالا بیایید بررسی ترازو های بارگیری مجدد پودر را در زیر بررسی کنید.

پیمایش سریع [ نمایش ]

ویرایشگر بهترین انتخاب!
5 بررسی برتر بهترین ترازو بازخوانی 2020 [لیست به روز شده]

  1. ترازو الکترونیکی Hornady 50108 ، دانه 1500 – بهترین ترازو بارگیری مجدد الکترونیکی
    ترازو الکترونیکی Hornady 50108

گاهی اوقات هنگام اندازه گیری به کالیبراسیون های مختلف نیاز دارید اما همه ترازوهای بارگیری مجدد قادر به چنین مزایایی نیستند.

این در مورد ترازو الکترونیکی Hornady 50108 متفاوت است. زیرا این ترازو شگفت انگیز می تواند دو کالیبراسیون از وزنه ها را به بار آورد. بنابراین ، به همین دلیل ، یکی از بهترین ترازو های دیجیتال در حال بارگیری مجدد است.

همچنین بهترین ترازو پودر دیجیتال است زیرا می تواند وزن 0.1 دانه را نیز اندازه گیری کند. فقط چند بارگذاری مجدد می تواند این دقیق را اندازه گیری کند و ترازو الکترونیکی Hornady 50108 یکی از آنهاست.

علاوه بر این ، خواهید دید که این ترازو شگفت انگیز بارگذاری مجدد دیجیتال ، برخلاف اکثر دستگاه های دیگر ، می تواند تا 1500 دانه اندازه گیری کند. می توانید محدوده وزن برای اندازه گیری با این ترازو را ببینید.

همانطور که می دانید یک ترازو دیجیتال باید دارای یک صفحه نمایش بزرگ و واضح باشد تا بتوانید مقادیر را به دقت مشاهده کنید.
ترازو الکترونیکی Hornady 50108 ، 1500 Grain چنین نمایشگری را ارائه می دهد. همچنین نمایشگر LCD است که آن را به بهترین ترازو بارگذاری مجدد دیجیتال تبدیل می کند.

گذشته از همه اینها ، خواهید فهمید که این ترازو پرتو الکترونیکی شگفت انگیز شامل آداپتور 220 ولت است که برای مدت طولانی می تواند شارژ شود. و در صورت فراموش کردن شارژر دستگاه از بین نمی رود.

ویژگی های برجسته
ابعاد ترازو الکترونیکی Hornady 50108 برابر 4.8 x 9 x 7.1 اینچ است که نشان می دهد واقعاً فشرده است.
این وسیله تنها 2 پوند وزن دارد بنابراین می توانید ببینید که این ترازو پودر چقدر آسان است.
به طرز شگفت انگیزی بهترین ترازو الکترونیکی Hornady 50108 شامل دو کالیبراسیون مختلف برای استفاده های مختلف است.
یک LCD بزرگ و یک صفحه نمایش شفاف با این دستگاه در دسترس است. بنابراین ، به راحتی می توانید قرائت ها را بدست آورید و در حین دریافت قرائت مزاحمتی ایجاد نشود.
دارای آداپتور 220 ولت است که به حفظ شارژ دستگاه برای مدت طولانی کمک می کند.
طرفداران

با بارگیری مجدد به طرز شگفت انگیزی کار می کند.
نتایج دقیق را در مقایسه با ترازو پرتو می دهد.
فشرده اما کارآمد است.
استفاده بسیار آسان است.
نسبت به نتایج دقیق حساس است.
نتایج سریعتر می دهد.
منفی

تداخل الکتریکی ممکن است مقادیر را تغییر دهد.
کالیبراسیون 15-20 دقیقه طول می کشد.

  1. شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load

اگر به دنبال بهترین ترازو بارگذاری مجدد هستید که می توانید از آن برای اندازه گیری دامنه مناسب وزن استفاده کنید ، به دنبال مکان مناسب هستید.

زیرا شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load قادر به اندازه گیری از 0.1 دانه تا 1000 دانه است. بنابراین ، این یک محدوده بزرگ برای پوشش دادن است. و به همین دلیل ، آن را یکی از ترازو های دیجیتال ایده آل در نظر گرفته است.

این محصول شگفت انگیز قادر به اندازه گیری حتی پودر است. این برای راندمان عالی طراحی شده است و همچنین می تواند نتایج را با سرعت عالی محاسبه و اندازه گیری کند.

شگفت آور که شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load از یک صفحه نمایش بزرگ با نور پس زمینه برخوردار است. به راحتی می توانید مقادیر این نمایشگر را که می خوانید آسان بخوانید.

نه تنها نمایش خواندن را آسان می کنید بلکه یک صفحه کلید عملیاتی شگفت انگیز نیز دریافت خواهید کرد. عملکرد این صفحه کلید بسیار آسان است. این باعث می شود آن را به بهترین ترازو دیجیتال برای بارگذاری مجدد تبدیل کنید.

در شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load دو گزینه توزیع وجود دارد. این گزینه ها دستی و اتوماتیک هستند. می توانید از هر دو گزینه برای محاسبه مقادیر مورد نظر استفاده کنید.

یک واقعیت جالب دیگر درباره این ترازو تاکتیکی این است که دارای تنظیمات سه سرعته است. بنابراین ، شما می توانید دامنه سرعت را به هر یک از این موارد تغییر دهید.

در حالی که شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load Auto را شارژ می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی از وصل آن نیستید. زیرا گزینه ای برای محافظت از دستگاه در مقابل شارژ شدن دارد. در نتیجه دستگاه آسیب نمی بیند.

ویژگی های برجسته
ترازو بارگذاری مجدد خودکار شارژ Hornady Lock-N-Load می تواند با سرعت بسیار خوبی کار کند.
همچنین در اندازه گیری وزنه ها از راندمان بالایی برخوردار است.
محدودیت وزن این دستگاه بسیار زیاد است. این می تواند تا 0.1 غلات تا 1000 دانه اندازه گیری کند.
شارژ کردن دستگاه بسیار آسان است زیرا از حفاظت بیش از حد برخوردار است.
این شامل تنظیمات سه سرعته است که می تواند سرعت های مختلفی را ارائه دهد.
علاوه بر این ، شارژ خودکار Hornady Lock-N-Load دارای صفحه نمایش بزرگ و راحت و صفحه کلید صاف و آسان است.
طرفداران

برای بارگیری با حجم کم مناسب است.
مقادیر را بسیار سریع و دقیق محاسبه می کند.
می تواند دور دقیق و مداوم بارگیری شود.
تنظیم این دستگاه بسیار آسان است.
دارای صفحه نمایش نور پس زمینه روشن و روشن است.
دارای صفحه کلید آسان است.
می تواند به طور خودکار شارژ بعدی را بارگیری کند.
منفی

این فریب ممکن است مدتی طول بکشد.
شارژ بعضی اوقات طول می کشد.

  1. صفحه لمسی Lyman 7750600 Gen 5
    صفحه لمسی Lyman 7750600 Gen 5

برخلاف بیشتر ترازو های دیگر ، Lyman 7750600 Gen 5 دارای یک کنترلر صفحه لمسی است. با این حال ، این کار نه تنها آسان است بلکه بسیار کاربر پسند است.

Lyman 7750600 Gen 5 از یک فناوری پیشرفته استفاده می کند که به شما در محاسبه دقیق نتایج کمک می کند. همچنین به شما کمک می کند تا دستگاه را به سرعت کالیبراسیون کنید.

یکی دیگر از ویژگیهای جالب توجه Lyman 7750600 Gen 5 این است که از یک فناوری استفاده می کند که می تواند بازخورد کاربران را ذخیره کند. اگر بازخوردی را برای اصلاح چیزی ارائه دهید ، می تواند به صورت خودکار این اصلاح را برای مراجعه بعدی ذخیره کند.

Lyman 7750600 Gen 5 همچنین می تواند نتایج را سریعتر و دقیق محاسبه کند. بنابراین ، از این بررسی ترازو پودر الکترونیکی ، می توانید ببینید که این دستگاه چقدر شگفت انگیز است.

بعد از استفاده می توانید دستگاه را به راحتی تمیز کنید. مخصوصاً وقتی از هر ماده پودری روی آن استفاده می کنید.

علاوه بر این ، کالیبراسیون Lyman 7750600 Gen 5 واقعاً سریع است. گرم کردن فقط 3 دقیقه طول می کشد تا بتوانید سریعتر و بهتر محاسبات خود را انجام دهید. حال بیایید برخی از ویژگی های برجسته را بررسی کنیم.

ویژگی های برجسته
دارای یک صفحه نمایش لمسی است که کمک می کند ترازو بسیار روان و آسان کار کند.
از فناوری پیشرفته ای استفاده می کند که می تواند شامل بازخورد کاربران شود و سپس برای استفاده های بعدی از آن بازخورد استفاده مجدد کند.
شامل یک گزینه تخلیه سریع است که به تمیز کردن آسان و کارآمد دستگاه کمک می کند.
فناوری پیشرفته همچنین به محاسبه و شناسایی مقادیر مورد نیاز دقیق کمک می کند.
فقط در سه دقیقه کالیبره می شود که به شما کمک می کند تا هر سهمی را که می خواهید با سهولت محاسبه کنید.
طرفداران

نتایج دقیق تری می دهد.
کار بسیار آسان است.
به عنوان یک دستگاه پخش کننده پودر خوب عمل می کند.
کالیبراسیون سریعتر از بسیاری از ترازو های دیگر.
ابزاری عالی برای هر بارگیری مجدد.
منفی

شارژ خیلی خوب نیست
برای تنظیم مجدد به برق وصل نیست.

  1. ترازو مکانیکی RCBS M500 ، سبز ، چپ / راست – بهترین ترازو بازسازی مکانیکی
    ترازو مکانیکی RCBS M500

برای بدست آوردن بهترین ترازو بارگذاری مجدد مکانیکی می توانید به ترازو مکانیکی RCBS M500 تکیه کنید. زیرا از بهترین مواد برای ساخت و ساز استفاده می کند.

اگرچه ترازو مکانیکی RCBS M500 کمی آهسته کار می کند اما شامل فناوری است که به شما کمک می کند تا دقیق ترین نتیجه را کسب کنید. اما همانطور که می دانید ترازو پرتو کمی کند است ، بنابراین این قابل توجه است.

نتایجی که از ترازو مکانیکی RCBS M500 می گیرید قابل تکرار است. این بدان معناست که می توانید بارها و بارها نتایج مربوط به محاسبات خود را بدست آورید ، بنابراین برای شما بسیار مفید است.

این ترازو محبوب از نظر اندازه بسیار جمع و جور است. به همین دلیل می توانید به راحتی آن را همراه خود داشته باشید. این باعث نمی شود احساس ناراحتی کنید.

یکی دیگر از ویژگی های شگفت انگیز ترازو مکانیکی RCBS M500 این است که از نظر وزن بسیار سبک است. بنابراین ، به همین دلیل ، عملیاتی کردن نیز بسیار آسان و راحت است.

ویژگی های برجسته
ابعاد این محصول 6 9 9 12 12 اینچ است که از نظر اندازه بسیار جمع و جور است و کارآیی آن کمتر می باشد.
وزن آن تنها 1.2 پوند است بنابراین حرکت در آن برای شما بسیار دشوار نیست.
ترازو مکانیکی RCBS M500 از بهترین مواد ساخته شده است که آن را به یکی از بهترین ترازو های پودر برای بارگیری مجدد تبدیل می کند.
شامل ویژگی تکرار نتایج است. این بدان معنی است که پس از دریافت یک مقدار محاسبه شده می توانید روند محاسبه را دوباره تکرار کنید.
شگفت انگیز ترین واقعیت در مورد ترازو مکانیکی RCBS M500 این است که بدون باتری کار می کند. نگرانی در مورد شارژ آن وجود ندارد.
طرفداران

برای کارکردن هیچ باتری لازم نیست.
حمل برای وزن سبک بسیار آسان است.
مساحت کمتری را در محل قرار گیری قرار می دهد.
می تواند به طور مکرر نتایج را محاسبه کند.
مواد با کیفیت بالا برای طول عمر طولانی.
منفی

کمی آهسته تر از ترازو های دیگر کار می کند.

در اینجا یک بررسی ویدیویی از دقیق ترین ترازو بارگیری مجدد وجود دارد:

چگونه می توان ترازو بارگیری مجدد با رتبه برتر را خریداری کرد
ترازو بارگیری مجدد دیجیتال

ترازو های دیجیتالی زیادی وجود دارد که در بازار پیدا خواهید کرد. اما شما فقط باید ترازو بارگذاری مجدد ارزان را انتخاب کنید.

برای کمک به شما در یافتن بهترین ترازو پودر بارگذاری مجدد دیجیتال ، من این راهنما را برای شما ساخته ام. این مطمئناً به شما کمک می کند.

برای پیدا کردن بهترین ترازو ، باید روی بعضی موارد تمرکز کنید. اینها هستند

شما باید دامنه وزن ترازو را ببینید. به عنوان مثال ، اگر ترازو می تواند از 0.1 دانه تا هزار دانه اندازه گیری کند ، قطعاً بهترین بازار است.
اگر بارگیری سریعتر انجام شود ، دستگاه بارگیری بهتر از سایر ترازو ها است. بنابراین وقتی می خواهید یکی را خریداری کنید ، حتماً سرعت کالیبراسیون ترازو را بررسی کنید.
اگر یک کیت بارگذاری مجدد سریع در محاسبه نتایج باشد ، مطمئناً می توانید این مورد را برای خود انتخاب کنید زیرا در عملکرد بهتر است.
در صورت داشتن امکان شارژ سریعتر و نگه داشتن شارژ برای مدت طولانی ، یک ترازو دیجیتالی مناسب باید در نظر گرفته شود.
باید بررسی کنید که آیا صفحه نمایش به وضوح قابل مشاهده است یا خیر ، آیا صفحه نمایش نتایج دقیقی را نشان می دهد یا خیر. اگر چنین است پس می توانید خرید آن ترازو را در نظر بگیرید.
سرانجام ، بهترین ترازو بارگذاری مجدد مکانیکی باید دارای وزن سبک و اندازه کم حجم باشد. همچنین ، باید کاربرپسند و آسان برای استفاده باشد.
اگر این خصوصیات را در ترازو بارگذاری مجدد مشاهده کنید ، قطعاً می توانید آن ترازو پودر دیجیتال را برای خود انتخاب کنید.

نحوه استفاده از ترازو بازآرایی دیجیتال
برای استفاده از ترازو ابتدا باید از انواع ترازو آگاهی داشته باشید. در اصل دو نوع ترازو بارگذاری مجدد وجود دارد. یکی می تواند به صورت دستی اداره شود اما دیگری اتوماتیک است.

اکنون در این بررسی می خواهم به شما بگویم که چگونه می توانید مواد را با هر دو ترازو اندازه گیری کنید.

اندازه گیری با ترازو بارگیری مجدد خودکار:
اندازه گیری یا محاسبه مقادیر با این نوع ترازو دیجیتال بسیار ساده و آسان است.

در مرحله اول ، شما باید دستگاه را روشن کنید. سپس از دکمه تنظیم مجدد استفاده کنید تا مقادیر اولیه را روی صفر تنظیم کنید.

پس از آن ، شما باید پودر مورد نظر خود را برای اندازه گیری وزن آن بریزید. وقتی پودر می ریزید ، وزنه را روی صفحه دیجیتالی خواهید دید.

وزن را می توان در واحدهای مختلف نشان داد. بنابراین ، ابتدا باید واحد مورد نظر خود را تنظیم کنید. بنابراین ، می بینید که استفاده از ترازو پرتو اتوماتیک چقدر آسان است.

حال بیایید این بررسی ترازو پودر را انجام دهیم تا بدانیم چگونه می توانید از ترازو بارگذاری مجدد دستی استفاده کنید .

اندازه گیری با ترازو بارگیری مجدد دستی:
این اندازه گیری کمی با خودکار متفاوت است. زیرا در اینجا باید مقادیر را بطور دستی دریابید.

برخی مراحل وجود دارد که می توانید دنبال کنید. برای دنبال کردن این مراحل باید بدانید که بعضی از قسمت های این ترازو وجود دارد. این قسمت ها شعاع بزرگ ، شعاع کوچک و قسمت وسط آن هستند.

این شعاع جعبه مربع به شکل در ترازو اصلی است. بنابراین اکنون که از این قسمت ها اطلاع دارید ، باید این شعارها را به صفر برسانید.

بسیار آسان است به سادگی نشانگرها را دنبال کنید تا آنها را صفر کنید. بعد از پایان کار با تنظیم صفر ، حالا باید پودر را روی صفحه حلق آویز قرار دهید. سپس نشانگر وزن پودری را که گرفته اید نشان می دهد.

در این ترازو ، می توانید پودر را در یک واحد خاص اندازه گیری کنید اما این یک مشکل اساسی نیست. زیرا می توانید واحد را با کمک مبدل تبدیل کنید.

خرید در آمازون

چگونه می توان از ترازو پودر مراقبت کرد
حتی اگر شما متعلق به ترازو در حال بازسازی Balance Beam Reloading باشد ، باز هم به مراقبت احتیاج دارد. مراقبت از ترازو دیجیتال شما چندان دشوار نیست. تمام آنچه شما باید بدانید برخی از اصول اساسی است که به شما کمک می کند تا از ترازو خود مراقبت خوبی داشته باشید.

از بررسی ترازو های پودری که در زیر آورده ام ، با برخی از بهترین اقدامات پودر آشنا می شوید. اما مراقبت از ترازو خود نیز مهم است. بنابراین در زیر نکاتی را بیان کرده ام که می تواند در این مورد به شما کمک کند.

اول از همه ، شما باید ببینید ترازو شما دستی یا اتوماتیک است یا به عبارتی دیجیتال است.
اگر ترازو پودر مکانیکی RCBS M500 را دارید ، باید همیشه مراقب باشید که اجازه ندهید گرد و غبار روی آن سقوط کند. زیرا گرد و غبار می تواند خوانش ها را تغییر دهد. بنابراین همیشه گرد و غبار را تمیز کرده و ترازو را از گرد و غبار دور نگه دارید.
ثانیا ، هرگز نباید از روغن ها و روغن ها برای تمیز کردن گرد و غبار استفاده کنید. ممکن است ترازو را صاف کند اما در طولانی مدت به ترازو آسیب می زند. پس از آن آگاه باشید.
در صورت از بین بردن گرد و غبار ، باید از پارچه ای خشک استفاده کنید تا تأثیر آن بر ترازو نباشد.
در صورت داشتن ترازو خودکار ، همیشه ترازو را پر از شارژ نگه دارید.
کالیبراسیون ترازو ممکن است بعضی مواقع طول بکشد که در بررسی ترازو بارگذاری مجدد مشاهده خواهید کرد. بنابراین صبر کنید تا کالیبره شود. به فشار بی رویه دکمه ها ادامه ندهید.
مراقب شارژ بیشتر ترازو باشید. زیرا ممکن است باتری مورد استفاده خود را در ترازو صدمه ببیند.
هنگام تمیز کردن ترازو مراقب باشید از پارچه ای که استفاده می کنید استفاده کنید. از آنجا که لباس های خشن ممکن است صفحه دیجیتال را خراش دهد. بنابراین همیشه از لباس صاف در این حالت استفاده کنید.
پس از اتمام وزن معادل پودر ، ترازو را به روشنی تمیز کنید. به طوری که هیچ پودری از ترازو باقی نماند.
در حین استفاده از ترازو باید دکمه ها را خیلی سخت فشار دهید یا ممکن است مقادیر مورد نظر را از ترازو تأثیر بگذارد.
بنابراین اکنون می دانید که چگونه می توانید از ماشین بارگیری مجدد مراقبت کنید. حال بیایید به بررسی ترازو پودر دیجیتال بپردازیم.

اما قبل از آن ، من یک راهنمای خرید اضافه کرده ام تا به شما کمک کند بهترین ترازو بارگیری مجدد دیجیتال را در بازار پیدا کنید. می توانید آن را بررسی کنید.

در اینجا یک بررسی ویدیویی در مورد نحوه مراقبت از ترازو دیجیتال شما وجود دارد:

حکم نهایی
همانطور که مشاهده می کنید در این مقاله به بررسی برخی از بهترین ترازو های بارگیری در بازار پرداخته ام. مطمئناً می توانید هر یک از ترازو ها را از موارد فوق انتخاب کنید.

و در انتخاب هر یک از آنها دریغ نکنید. زیرا هر یک از این ترازو ها دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند که می توانند به شما در تحقق هدف شما کمک کنند. همچنین ، راهنما به شما کمک می کند که مطابق میل خود بهترین ها را انتخاب کنید.

و حتی اگر در استفاده از این دستگاه تازه کار هستید ، هنوز لازم نیست نگران باشید زیرا من در مورد چگونگی استفاده از این دستگاه و نحوه مراقبت از آن صحبت کرده ام.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید باشد. بهترین شانس!