میامی — The 49ers زده اند برای اولین بار در سوپر باول 54.

رابی گولد لگد 38-حیاط زمینه با هدف 7:57 در سمت چپ باز سه ماهه و سان فرانسیسکو گرفته است سریع 3-0 سرب بیش از کانزاس سیتی است.

این ستاد در حال حاضر با توجه به اولین نمره در هر سه خود را در بازی حذفی این فصل است.

کانزاس سیتی در زمان افتتاحیه بازی فوتبال ژاپن رفت و سه-و-با پاتریک Mahomes پرتاب یک جفت incompletions. The 49ers اجتناب فاجعه هنگامی که returner جیمز ریچی جونیور muffed روسای’ متعاقب آن زدن توپ اما بهبود یافت.

The 49ers خونسردی رفت و 58 متری در 10 نقش بزرگ ضربه بودن 32-حیاط اجرا شده توسط Deebo ساموئل.

—-

6:35 بعد از ظهر

آن زمان برای فوتبال و Demi Lovato کردم سوپر باول به یک شروع عالی.

Lovato صدای بی عیب و نقص بود برای “Star-Spangled Banner” که در طی آن سربازان ایالات متحده در حال حاضر در حال خدمت در قطر نشان داده شده در ورزشگاه صفحه نمایش و عملکرد مربوط توسط یک روگذر از یک جت جنگنده نظامی. خواننده انجیل Yolanda Adams, کمک به کودکان صدای کر میامی قبل Lovato با انجام “God Bless America.”

دواین “راک” جانسون به کار گرفته pregame معرفی با 49ers بیرون آمدن اول و پس از آن روسای — با طرفداران خود ساخت “tomahawk ریز ریز کردن” حرکت به طور معمول دیده می شود هر دو سال یک بار در Hard Rock ورزشگاه که Miami Hurricanes بازی میزبان را به ایالتی فلوریدا.

کاله کمپبل از Jacksonville Jaguars به رسمیت شناخته شد برای برنده شدن والتر Payton مرد سال جایزه یکی از افتخارات ارائه شده توسط NFL در شب شنبه.

The 49ers برنده سکه بازی شیر یا خط تماس “دم” که ممکن است یک فال خوب برای اشراف. آخرین پنج سوپر جام برندگان همه از دست داده pregame تلنگر سکه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو