45 سال در ‘آرواره’ موضوع دخالت احساسات ما برای الهام بخشیدن به ترور

پس از انتشار فیلم 45 سال پیش, آهنگساز, John Williams’ یاد فک تم موسیقی تبدیل شده صوتی فرهنگی مختصر به سیگنال خطر و یا تهدید. دو یادداشت و احساس شما در لبه. چگونه این دو یادداشت به انجام این کار ؟

باز کردن صحنه از سال 1975 استیون اسپیلبرگ فیلم ” آرواره ها است.’

از واگنر “سوار Valkyries” در هلیکوپتر صحنه در سال 1979 جنگ فیلم اینک آخرالزمان به دولی Wison عملکرد از “گذشت زمان” در سال 1945 فیلم کازابلانکا, موسیقی, مدیران, در فیلم نشان داده اند تسلط بر موسیقی بالقوه برای دستکاری مخاطبان احساسات.

مخاطبان تبدیل شده اند زرنگ و دانا به اندازه کافی بیش از حد. یکی از جالب ترین صحنه در سال 1984 mockumentary This Is Spinal Tap با این نسخهها کار به این دلیل درک. ما از شنیدن یک بازی فوق العاده زیبا اما غمگین پیانو, ملودی, بازی های برگزار شده در D مینور که پیانیست تماس “غمگین ترین از همه کلید است.” سپس ما قاه قاه خود را کاملا نامتجانس بیماریهای احمقانه عنوان این قطعه است.

شخصیت Nigel Tufnel بازی ‘من Lovepump’ در این ستون فقرات ضربه بزنید.

دوباره ویرایش تریلر درخشان حملات موسیقی ما درک در یک روش مشابه به دوباره تصور ترسناک کلاسیک به عنوان یک احساس-خانواده خوب فیلم است. موسیقی بدون درک هیچ شوخ طبعی.

کوسه دایناسورها و عدم قطعیت

نوازندگان و آهنگسازان قبول است که ما معمولا دانشیار کلید های جزئی با غم و اندوه و یا تیره تر احساسات. اما دو نکته موتیف در فک موضوع معافیت از عمده یا جزئی تمایز به مقدار کمتر آشنا گوش دادن خاک.

نوازنده Chilly Gonzales بررسی اثرات مختلف از کلید های اصلی و فرعی توسط transposing ‘تولدت مبارک.’

در فکویلیامز با استفاده از یک حالت خاص (واقعا فقط مجموعه ای متفاوت از یادداشت نه مهم و نه جزئی که ما معمولا آنها را بشنود) که برگ های بسیاری از شنوندگان مطمئن نیستید در مورد آنچه در آینده. دو یادداشت به صورت یک جزئی دوم با فاصله زمانی که برای تلفن های موبایل ناقص و تاریک, ترک شنوندگان با حس پیش بینی — که بخش بزرگی از آنچه باعث می شود این تم بسیار ترسناک است.

فک کارگردانی استیون اسپیلبرگ مذاکرات در مورد آشنایی با موسیقی اصلی مفهوم که ویلیامز برای اولین بار ارائه آن را به او. دو-توجه داشته باشید ایده باعث می شود ما مضطرب: ما نیاز به اطلاعات بیشتر ما می دانیم چیزی دیگری در حال آمدن است و این چیزی است که چیز دیگری معلوم می شود یک ماهی های گرسنه.

ویلیام حمایت از ابزار و تنظیم ارائه بیشتر زمینه را برای ما یادداشت ها. تغییر tempos و رقابت ریتم همچنین کمک به ایجاد یک اثر شبیه به آهنگساز روس Igor Stravinsky باله قطعه “مناسک بهار است.”

موسیقی به عنوان دستکاری

آهنگسازان به مدت طولانی درک موسیقی ظرفیت تاثیر یک شنونده دولت از ذهن است. قرون وسطی آهنگساز هیلدگارد فون بینگن آن در راین تشکیل شده است یک معامله بزرگ از موسیقی برای الهام تفکر و معنویت. در 1700s جورج فردریک هندل تشکیل شده برخی از نشاط و فداکارانه قطعات.

در هر دو این نمونه ها شنونده تلویحا درک می کند و واکنش احساسی به پیام. آهنگساز استفاده از عناصر موسیقی مانند کلید (عمده و جزئی و یا آنچه-باید-شما) سرعت و پویایی را پیام روشن فقط به عنوان آنها را با ویلیام موضوع از فک.

هنگامی که ما را انتخاب کنید موسیقی ما اغلب در انتخاب موسیقی است که منعکس کننده خلق و خوی فعلی ما. بزرگ سیاه و سفید دیک چرا عامل کاوش ضد بصری ایده که ما گوش دادن به موسیقی غمگین در سفارش به احساس بهتر است. محققان نتیجه گیری همسان کسانی که از Daniel Levitin, استاد بازنشسته در دانشگاه مک گیل نوشت که که گوش دادن به موسیقی غمگین می تواند به ما یک حس همبستگی: “در حال حاضر وجود دارد دو نفر از شما در لبه صخره.”

موسیقی و سلامت

به عنوان علم شروع به اذعان ارتباط عاطفی و فیزیکی متحده در انسان, ما باید به دنبال راه هایی برای قرار دادن موسیقی به کار بر بهبود ذهن و بدن. در اوایل 1900s محققان به بررسی ارتباط بین موسیقی و ایالات متحده از احساسات و فیزیولوژی. برخی از درمانگران استفاده از موسیقی برای کمک به ارتباط و برای تقویت روحیه از افراد مبتلا به زوال عقل. بسیاری از مشاوران با استفاده از موسیقی درمانی برای مبارزه با بیماری های روانی. متاسفانه دیگر سازمان با استفاده از موسیقی به تحمیل آن.

موسیقی توانایی برای رسیدن به و به ما را تحت تاثیر قرار احساسات غیر قابل انکار است. آیا هدف این است که سرگرمی, درمان دامن زدن به ناسیونالیسم و یا به سادگی به احساس بهتر یا متفاوت این چیزهای قدرتمند است.

در پایان مهم نیست که چه موسیقی کنوانسیون ها در بازی و بدون توجه آهنگساز به نیت موسیقی می تواند اعتصاب شنوندگان در روش اساسا متفاوت. چه هیجان Missy Elliott طرفداران ممکن است rankle Yo-Yo Ma است. کلیدی برای مهار این قدرت است که برای پیدا کردن آنچه با این نسخهها کار برای شما.

پس از 45 سال, جان ویلیام فک تم چوب با ما, به خصوص زمانی که همه چیز به نظر می رسد وخیم. من نگاه به جلو به زمانی که همه ما احساس بسیار کمتر فک و خیلی بیشتر جنگ ستارگان.

جان ویلیامز انجام ‘جنگ ستارگان’ موضوع در سال 1984.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de