ادمونتون — وجود دارد 319 موارد جدید COVID-19 در آلبرتا در حالی که یکی دیگر از دو نفر فوت کرده اند, مقامات بهداشت گفت: پنج شنبه.

آن را به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 3,720 در آلبرتا و هل مرگ و میر به 68 نفر است. مقامات می گویند 1,357 مردم بهبود یافته اند و بیش از 112,000 مردم در حال حاضر آزمایش شده است. دولت به تازگی گسترش یافته تست به هر آلبرتایی نشان دادن علائمی از جمله تب ، سرفه ، گلودرد و آبریزش بینی و یا تنگی نفس.

روز-در طول روز افزایش موارد این استان بزرگترین و در عین حال پس از 306 نفر اعلام کرد روز شنبه.

دکتر دینا Hinshaw, Alberta افسر ارشد پزشکی از سلامت گفت: یکی از جدید تست مثبت گزارش روز شنبه رخ داده است در یک کارگر از Sofina مواد غذایی در کلگری.

“تا به امروز این تنها شناسایی در مورد این گیاه پس از آن در نظر گرفته نمی شیوع” Hinshaw گفت آلبرتا خدمات بهداشتی در حال کار با کارخانه برای اطمینان از اقدامات پیشگیری در محل هستند.

AHS نیز ارائه تست برای تمام کارکنان در این مرکز که آیا آنها نشان می دهد علائم یا نه.

Hinshaw گفت که او همچنان نگران شیوع در ادامه مراقبت از امکانات در سراسر استان و همچنین بالا مشخصات شیوع بیماری در شرکت کارگیل گوشت پردازش گیاه در رودخانه بالا و JBS مواد غذایی در بروکس.

در رودخانه بالا و تعداد موارد در کارکنان در گوشت گیاهی افزایش به 480 در حالی که تعداد موارد تایید شده در کارگران و پیمانکاران در JBS غذاهای رسیده 124.

وجود دارد در حال حاضر 390 موارد در ادامه مراقبت از امکانات Hinshaw گفت.

“من می دانم که این اعداد می تواند نگران کننده است. ما در حال کار برای اطمینان از هر شیوع به مداخلات تهاجمی به عنوان به زودی به عنوان آن را شناسایی,” او گفت:.

بهره هنوز هم باید انتظار برای دیدن موارد جدید در روزهای آینده به دلیل مواجهه است که اتفاق افتاده است قبل از اقدامات سختگیرانه تر در محل قرار داده شد نمی خواهد منجر به عفونت های جدید تا دو هفته.

جشنواره لغو

Hinshaw نیز توجه خود را به آب و هوای گرم و پتانسیل برای تجمع جرم.

او روشن به رویداد و برگزارکنندگان جشنواره است که بهره ممنوع از حضور در هر گونه حوادث بیش از 15 نفر در حالی که تجمعات کمتر از 15 نفر باید احترام دو متر فاصله فیزیکی قوانین.

“ما باید به یاد داشته باشید که تنها یک مورد از COVID-19 می مانند آتش سوزی گسترش در میان گروه زیادی از مردم را,” او گفت:. “این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی اما ما باید همه چیز را ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

نظرات او ساخته شده بودند و فقط چند دقیقه پس از Calgary Stampede مقامات و شهردار این شهرستان اعلام کرد لغو 2020 رویداد اولین بار در سال 97 “بزرگترین نمایش روی زمین” نمی گیرد.

آن را نیز در همان روز ادمونتون K-روز جشنواره اعلام کرد که نمی خواهد بروید با آن 2020 رویداد.

Hinshaw گفت: این جشنواره برگزاری بالقوه به “سوپر-پخش” حوادث که در آن یک فرد می تواند گسترش ویروس به صورت تصاعدی بیشتر مردم است.

به عنوان زمانی که اجتماعات بزرگ برگزار می شود دوباره او گفت: مقامات خواهد ارزیابی داده ها در طول تابستان برای دیدن اگر برخی از اقدامات می تواند برداشته شود در پاییز.

او همچنین خواستار بهره با خانه در تابستان از سفر به آنها را در حال حاضر که تابستان نزدیک است.

“در حال حاضر زمان برای مردم در حال حرکت از طریق استان و احتمالا ندانسته گسترش این ویروس.”

او گفت که او ممکن است تجدید نظر در مشاوره که زمانی که اقدامات پیشگیری در حال کاسته.

تماس با ما-ردیابی نرم افزار

در حالی که آلبرتا است مسطح منحنی با اعداد از عفونت و بستری شدن در بیمارستان بسیار پایین تر از مدل سازی پیش بینی Hinshaw گفت: چند هفته آینده کلیدی خواهد بود در مبارزه با این بیماری است.

به این منظور آلبرتا سلامت در تست نهایی فاز یک برنامه جدید گوشی های هوشمند که به سرعت قرارداد ردیابی است که باید انجام شود زمانی که کسی تست مثبت برای COVID-19.

این برنامه با استفاده از تکنولوژی بلوتوث به کاربران بگویید اگر آنها را به تماس با کسی که تا به حال تست مثبت اما نمی خواهد ردیابی مکان و یا ذخیره اطلاعات در دولت سرور Hinshaw گفت.

این برنامه خواهد بود داوطلبانه به دانلود و Hinshaw گفت: کمیسیون حریم خصوصی بررسی شده است آن را با هیچ نگرانی.

آن را در دسترس خواهد بود به بهره “در هفته های آینده,” Hinshaw گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de