او این اظهارات را در طول یک رویداد در داکا در روز پنج شنبه.

“آنها را تکمیل دو هفته قرنطینه در فوریه 14. ما به شما اجازه می دهد تا آنها را برای رفتن به خانه در 15 زیر برخی از آزمایشات است. همه آنها به خوبی انجام می دهند. هیچ مسائل وجود دارد.”

رمان کروناویروس اولین بار شناسایی شده در چین هوبئی استان در ماه دسامبر سال گذشته است. آن را پس از آلوده هزاران نفر از مردم در حال گسترش به بیش از 25 کشور در سراسر جهان.

دولت چین قفل شده ووهان و دیگر نقاط استان هوبی به عنوان مرگ و میر ناشی از عفونت در ادامه به افزایش, باعث سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی.

صدها نفر از بنگلادش دانشجویان و محققان رشته در ووهان در این فرآیند است. دولت پس از آن به ارمغان آورد 312 از شهروندان خود را از قفل در پایین شهر در یک پرواز خاص در Feb 1.

در بازگشت خود را هشت از آسمان فرستاده شد به دو بیمارستان با تب در حالی که دیگران تحت قرنطینه در Ashkona حج اردوگاه برای 14 روز دوره جوجه کشی را برای ویروس.

در حالی که ماندن در اردوگاه 11 عودت فرستاده شده بودند به بیمارستان نظامی مشترک به علت بهداشت ضعیف. اما هیچ یک از ووهان عودت آن به ترتيب مبتلا به کروناویروس گفت: موسسه اپیدمیولوژی و کنترل بیماری تحقیقات و یا IEDCR.

از وزیر بهداشت خواست مردم برای خودداری از گسترش شایعات و یا وحشت بیش از coronavirus.

“ما یاد گرفته ایم در مورد یک یا دو جمله موارد است. هیچ کس در بنگلادش داشت عفونت تا تاریخ. یک مرد پذیرفته شده است به یک بیمارستان در رنگپور. مردم می تواند بستری در بیمارستان برای بسیاری از دلایل. ما نباید آن را به آنها آلوده شدن توسط ویروس مگر اینکه آن تایید شده است گفت: زاهد.

هیچ واکسن های موجود برای این بیماری کشنده است که از هم اکنون. بیشتر تحت تاثیر قرار می افراد مسن و کودکان کوچک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو