3 راه coronavirus بیماری همه گیر در حال تغییر است که ما

برای بسیاری از آمریکایی ها این بیماری همه گیر کوروناویروس نشان دهنده یک شرایط کاملا بی سابقه به عنوان رمان به عنوان آن است که زندگی در حال تغییر. هیچ رویداد در تاریخ اخیر تحت تاثیر قرار داده است ما به عنوان عمیقا و فراگیر.

نه تنها آن را به ما یادآوری فیزیکی ما شکنندگی آن را تضعیف امنیت اقتصادی می اندازد روزمره درهم و برهم, ویران کردن در برنامه ها و جدا ما از دوستان و همسایگان.

من یک روانشناس که در مطالعات انسان انگیزه و تاثیر آن در آنچه که ما احساس می کنیم, ما چگونه فکر می کنم و آنچه که ما انجام دهد. من می بینم که کم کم استرس زا نیروهای خارجی از این بیماری همه گیر انداخته هستند تصریح عمیق و درونی اثر است. کم کم آنها در حال تغییر است که ما که هستیم و چگونه ما مربوط به مردم و جهان است.

همه گیر بر روان ما راه آن را تحت تاثیر قرار چگونه فکر می کنیم ما مربوط به دیگران است و آنچه برای ما ارزش.

عمومی در حال رشد نیاز به پاسخ در این بیماری همه گیر کوروناویروس و موسسه ملی بهداشت, Dr. Anthony Fauci, چپ, پاسخ به آن نیاز دارید. گتی/معاونت / AFP

تغییر حس امنیت

این بحران گسترده ناشی از رسیدن به قطعیت. ما نمی دانم به چه فکر کنم و یا چگونه به سر و یا دم از این به طور کامل آشنا شرایط.

خواهد شد که تحت تاثیر قرار? ما عزیزان ؟ چگونه سرعت ؟ خواهد شد آزمون در دسترس خواهد بود ؟ ما برای زنده ماندن ؟ چه مدت طول خواهد این تاریخ و زمان آخرین ؟ چه در مورد کار ما ؟ ما درآمد ؟

ترکیبی از عدم اطمینان و خطر یک دستور العمل شدید احساس وحشت و نگرانی. از آن تغذیه یک میل شدید برای اطمینان بهتر شناخته شده به روانشناسان به عنوان نیاز به شناختی بسته شدن.

هنگامی که تحریک نیاز به بسته شدن پرورش ولع مصرف برای اطلاعات قابل اعتماد حاد تمایل به برطرف کردن فلج ابهام که بلعد ما. ما برای وضوح و ارشاد “نور در انتهای تونل” – یک تونل که در این لحظه به نظر می رسد بی پایان است.

چسب به ما تلویزیون ما تبدیل به اخبار معتادان امیدوار در برابر امید است که چرخه بعدی خواهد شد و در نهایت ارائه روشنگری نگه می دارد که بودند eluding ما.

تحقیق در مورد نیاز به بسته شدن می گوید ما خیلی بیشتر: تحت شرایط منتشر عدم اطمینان مردم کشیده شده به عنوان اگر توسط یک آهنربا به راه حل های ساده انگارانه و سیاه و سفید و استدلال است.

برخی از جذب به قطب انکار است که چیزی اشتباه است در همه دیگران است که از مطلق وحشت این باور است که بدترین است که مطمئن شوید که برای آمدن و که پایان نزدیک است. شایعات منتشر شده به طور گسترده ای کشف و ضبط و پس از غیرانتقادی.

این زمان که در آن ثابت اطمینان رهبری است که به شدت مورد نیاز است. آن زمان هم که معتبر و اعتماد به نفس جهت بسیار مطلوب در بیش از, انعطاف پذیر, بی بند و مداخله راهنمایی.

ما نیاز به توان گفت چه چیزی را ساده و ساده است. این است که هیچ زمان برای مذاکرات پیچیده.

تغییر نیاز دارد

زمانی که آنها نیاز به بسته شدن می رود مردم تبدیل به “گروه محور” که به معنی آنها آرزوی انسجام و وحدت است.

میهن پرستی بالا است اما اغلب است ناسیونالیسم ایده این است که ملت ما نسبت به دیگران بهتر است در دست زدن به این بحران که خارجی ها تبلیغ برای شروع با.

Coronavirus همه گیر ترسناک است. هر کس می تواند آلوده شود. هیچ کس معاف است. مهم نیست که چه ایستگاه خود را در زندگی خود را در وضعیت قدرت و محبوبیت این ویروس هنوز هم می توانید دریافت کنید.

این امکان را تداعی برجسته حس شکنندگی و آسیب پذیری. تحقیقات کافی گواه است که با یک احساس کنترل شخصی و آژانس در فروکش کردن – از جمله در دوران کودکی در بیماری یا سن – یک وابستگی به دیگران افزایش می یابد.

این باعث قرار دادن روابط اجتماعی در حق بیمه تقویت دلبستگی به دیگران تقویت قدردانی از یکی از عزیزان خانواده و دوستان است.

یکی از پیامد ناتوانی ما در مواجهه با این بیماری همه گیر است که ما بیشتر جامعه پذیری, آرزوی گرما و یاری تحقق است که ما نیاز به دیگران است که ما نمی توانیم آن را هک به تنهایی.

در این بیماری همه گیر مردم ارزش کسانی که خود را قربانی منافع خود در جهت منافع مشترک. در اینجا یک پزشک با سان فرانسیسکو Haight Ashbury رایگان درمانگاه آماده به صحبت با افراد بی خانمان در مورد کوروناویروس. گتی/جاش peter bradley / AFP

تغییر ارزش ها

همراه با رشد دلبستگی به دیگران می آید ظریف تغییر در اخلاق.

جمعی از ارزش همکاری و توجه و مراقبت از اولویت دارد در حالی که فردی آنهایی که از اعتبار و محبوبیت و قدرت از دست دادن مقداری از مهر خود را.

ما فرهنگی آرمان های جلوه های ویژه گرافیکی درآمده است. در زمان بحران ما را جشن می گیرند و بر اهمیت عمده ای برای افرادی که خدمت communitarian ارزش گسترش یک دست کمک به دیگران خود را قربانی منافع شخصی برای منافع مشترک نمایشگاه همدلی و مدل بشریت است.

شیفتگی با شهرت و ثروت تقلیل یافته است; در آن طول می کشد یک صندلی عقب به تحسین برای اعمال ساده از مهربانی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر می دهد که ما مؤثر متنوع جنبه از روح و روان ما.

ما ممکن است از تصویب برخی از تغییرات به سمت قوی تر جمعی اوراق قرضه و ارزشهای انسانی و رد از دیگران – بسته-تفکر سیاه و سفید فکر کردن. که آیا ما آن را دوست دارم یا نه بسیار زیاد بحران مواجه هستیم به ارمغان می آورد بهترین در ایالات متحده بلکه در بدترین ما.

[دریافت حقایق در مورد کوروناویروس و آخرین تحقیقات. ثبت نام برای خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de