3 راه coronavirus شیوع تاثیر می گذارد دانشجویان بین المللی و چگونه متحده می تواند کمک به

2020 سال تحصیلی به سنگی شروع می شود. به جای آن از حد معمول هیجان می آید که با یک ترم جدید دانشگاه دانش آموزان به ویژه کسانی که هنوز در چین (با بیش از 100,000 یا 56 درصد از دانشجویان بین المللی) و کسانی که فقط در صورت عدم قطعیت است.

در ژانویه 30, سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد: این گونه جدید از coronavirus بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

دولت استرالیا در پاسخ تحمیل ممنوعیت سفر در هر چینی و یا خارجی از ورود یا ترانزیت در استرالیا تا 14 روز پس از خروج از هر نقطه در سرزمین اصلی چین است. کسانی که در حال حاضر در استرالیا باید خود قرنطینه برای کمتر از 14 روز.

چگونه باید دانشگاه ها در پاسخ?

دانشگاه ها شده اند سریع به پاسخ در یک شیوه ای فراگیر با اطمینان دانش آموزان چینی در خاص آنها استقبال خواهد شد با کمی اختلال به مطالعات خود را.

اما جزئیات متنوع اند. دانشگاه موناش است به تعویق انداختن شروع آن نیمسال با یک هفته. دیگران مانند دانشگاه سیدنی, دانشگاه نیو ساوت ولز و کوئینزلند دانشگاه درخواست دانش آموزان چینی برای ثبت نام بعد از آن و یا تسلیم در حالی که برخی از آنها تغییر زمان امتحانات تابستان.

اکثر دانشگاه ها نیست خود را تغییر ترم خرما. آنها گفتن دانش آموزان که از چین به خود منزوی و آمد به دانشگاه برای 14 روز. دیگران ارائه دوره های آنلاین به طور خاص برای دانش آموزان گیر در چین است.

راه های مختلفی وجود دارد پاسخ به coronavirus می تواند تاثیر بین المللی دانش آموزان چینی و یا در غیر این صورت

1. حرکت دوره های آنلاین ساده نیست

همه دانشگاه های استرالیا می تواند به برقراری ارتباط با دانش آموزان و فراهم کردن دسترسی به مواد دوره آنلاین. بسیاری از تشویق مربی-دانشجو مبادلات در کلاس های درس مجازی مدیریت شده از طریق یادگیری سیستم های مدیریت مانند بوم.

در حالی که این منابع بسیار عالی برای دانش آموزان در استرالیا, 157,000 بین المللی دانش آموزان هنوز هم در چین ممکن است قادر به آنها دسترسی داشته باشید. این فایروال بزرگ چین مانع از چینی دسترسی به محبوب جهانی سیستم عامل های مانند گوگل و به طور فزاینده به شبکههای خصوصی مجازی (Vpnها) خواهد بود که قادر به دور زدن فایروال.


ادامه مطلب: Coronavirus شیوع بزرگترین بحران تا کنون به آمار بین المللی آموزش و پرورش


آموزش آنلاین خود را در یک رقابت فضایی. تحقیقات قبلی نشان داده است آموزش آنلاین و کلاس های درس بدبختانه (که در آن دانش آموزان انجام برخی از آنلاین خود یادگیری قبل از به بعد چهره به چهره در کلاس) را مخلوط نتایج هر دو به طور کلی و در رشته های خاص مانند پزشکی.

دلیل این است که طراحی آنلاین تجارب یادگیری است ورزش پیچیده ای است که نیاز به منابع فکر و زمان. با توجه به دوره کوتاه دانشگاهیان باید برای ساخت منابع اضافی آن را یک چالش برای حتی بهترین دانشگاهیان برای ایجاد یک مولد و موثر آموزش آنلاین محیط زیست است.

2. تحصیل در خارج از کشور گران است

هزینه تحصیل در استرالیا ارزان نیست. سالانه در مقطع کارشناسی دانشجویان بین المللی ممکن است صرف در هر نقطه بین$20,000 به$45,000 برای مدرک خود را. آنها را به صرف حدود یک$9,150 به$18,600 برای هزینه های زندگی اگر آنها در استرالیا اقامت برای 15 هفته.

در حالی که نهادهای متمرکز شده اند توجه خود را بر دانشجویان بین المللی, بین المللی دیگر دانش آموزان نیز قربانیان coronavirus خرید اینترنتی. تاخیر در پیشرفت می تواند به معنای بسیاری از دانشجویان بین المللی باید برای تمدید اقامت خود در استرالیا. این هنوز مشخص نیست که آیا دولت کمک خواهد کرد که جبران این هزینه ها.

3. چند هفته اول مهم هستند برای معاشرت

چند هفته اول بسیار مهم در یک دانش آموز سفر و نیاز به صرف انتقال و اجتماعى کردن.

تحقیقات ما نشان داده است دانشجویان بین المللی در نظر دوستان آنها را در کشور میزبان به خود را جایگزین خانواده است. دوستان ارائه پشتیبانی سازه های دانش آموزان احساس می کنند نیاز به در حالی که دور از خانه.

دانشجویان بین المللی جدید دوستان را با مردم در آغاز مطالعه خود را سفر در استرالیا. اغلب این دوستی با دیگر دانشجویان بین المللی که آنها در دیدار با دانشجویان بین المللی جهت گیری های سازمان های مربوطه خود نهاد.


ادامه مطلب: چرا دانشجویان بین المللی نیاز به استرالیا دوستان


جدید چینی دانشجویان بین المللی که تحت قرنطینه نمی خواهد بود قادر به شرکت در چنین فعالیت هایی است. دانش آموزان در نهادی مسکونی سالن را پشتیبانی سازه در محل, اما آنچه در مورد دانش آموزانی که هیچ یک را بر روی آنها بررسی و به مطمئن شوید که آنها بسیار خوب ؟

دانشجویان بین المللی خود را ترک خانواده و حمایت از ساختار ، افزود: عدم اطمینان و ترس در اطراف این ویروس است که یک راه عالی برای شروع دوره گذار است. انزوا دوره به طور بالقوه می تواند باعث تشدید استرس برای دانش آموزان است.

آنچه که دانشگاه باید انجام دهید برای کمک به

ما در بی سابقه ای خاک. آن است که بسیار دلگرم کننده برای دیدن دانشگاههای انجام بهترین خود را برای کمک به دانش آموزان در چنین زمان نامشخص است. اما چگونه ما کمک به دانشجویان بین المللی پس از این بحران بهداشتی است و بیش به همان اندازه مهم است.

آن را بسیار مهم دانشگاهها ارائه مشاوره تحصیلی و پشتیبانی دانش آموزان احساس پشت سمت چپ در دوره های خود را. آنها همچنین باید تقویت خدمات برای دانش آموزان مضطرب را تحت تاثیر قرار به طور مستقیم یا به طور غیر مستقیم با شیوع کروناویروس.

دانشگاه و دولت باید با ارائه پشتیبانی به گسترده تر دانش آموز, گروه, از جمله انتقال اواخر بین المللی دانش آموزان به کلاس اواسط ترم. اگر نه موفق و ابلاغ به درستی این تاثیر می تواند در اجتماعى کردن و گروهی-کار جنبه های دوره.


ادامه مطلب: ما نیاز به مطمئن شوید که دانشجوی بین المللی رونق پایدار


دانشگاه ها نیز نیاز به حمایت های خود را علمی و کارکنان پشتیبانی. آنها در خط مقدم مدیریت خرید اینترنتی. آنها هنوز هم توان برخورد با عواقب ناشی از بحران پس از وقوع است و واقعا بیش از.

راه رو به جلو باید بر اساس احترام و همدلی است. راه ما به این بحران نه تنها تاثیری بر ما دانش آموزان را نیز منعکس کند که ما به عنوان یک ملت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>