3 standout به نقل از نیوهمپشایر بحث دموکراتیک توضیح داد

یادداشت سردبیر: هفت نامزد ریاست جمهوری ملاقات کرد در بحث مرحله در نیوهمپشایر در فوریه. 7, مبارزه, بیش سوال در مراقبت های بهداشتی جنگ در افغانستان و عراق مسابقه و بیشتر. خواسته ما سه پژوهشگران به انتخاب کردن برخی از شب را بزرگترین لحظات به عنوان نیوهمپشایر آماده برای رای دادن در فوریه. 11.

Stephanopoulos راست می شود آماده برای میزبانی دموکراتیک بحث با Linsey دیویس. AP Photo/چارلز Krupa

ماری آیزنشتاین, ایندیانا, دانشگاه شمال,

“آیا هر کس دیگری در مرحله نگران داشتن یک دموکرات سوسیالیستی در بالای دموکراتیک بلیط؟” – جورج Stephanopoulos

گالوپ نظرسنجی ها نشان می دهد که بیشتر آمریکایی ها در نظر سوسیالیسم “چیز خوبی” از امروز در 1940s – 43 درصد موافقت با بیانیه ای که در سال 2019 در مقابل 25% در سال 1942. اما همان کسانی که نظرسنجی ها نشان می دهد که 51 درصد از آمریکایی ها دیدن سوسیالیسم به عنوان “یک چیز بد” در سال 2019 تعدادی بود که تنها 40 درصد در سال 1942.

سوال واقعی این است: آیا آمریکایی ها بود و کمتر احتمال دارد به رای دادن برای کسی است که سوسیالیستی یا دموکراتیک سوسیالیستی? در این سوال نظرسنجی گالوپ از هر دو سال 2015 و 2019 نشان می دهد که 47 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر به رای دادن برای یک سوسیالیست.

این بدان معناست که بیش از 50 درصد از آمریکایی ها مایل به انجام این کار. این یک مسئله جدی برای حزب دموکرات در تلاش برای سرنگون کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به طور منظم به تقبیح سوسیالیسم. این اطلاعات قطعا پیشنهاد این است که یک مسئله موجب ناراحتی برای دموکرات ها اگر برنی ساندرز امنیت نامزدی حزب دموکرات.

چقدر خاردار مسئله استقرار دموکرات ها در نظر بگیرند این بود که به وضوح بر روی صفحه نمایش به تازگی. هیلاری کلینتون تقبیح ساندرز توانایی متحد کردن حزب دموکرات و ابراز نگرانی کرد که ساندرز “وعده[s] ماه”” اما قادر خواهد بود به “تحویل” آن است.

مفسر سیاسی James Carville اظهار تاسف کرد “ما می خواهیم به یک ایدئولوژیک فرقه یا می خواهیم به یک اکثریت غریزه به اکثریت حزب؟” در قلب هر دو کلینتون و Carville را نقد یک نگرانی است که آیا یک سوسیالیست می توانید برنده برای دموکرات ها.

این موضوع — که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر — یک موضوع اصلی مناظره امشب. در حالی که نامزدهای مانند Buttigieg, Steyer بایدن و Klobuchar نمی آمد و می گویند سوسیالیستی نمی تواند برنده آنها قطعا سعی در برجسته کردن آنچه آنها باور دارند که خود را بیشتر در میانه تجدید نظر شود.

Steyer صحبت در مورد اقتصاد در فوریه. 7 در طول بحث است. AP Photo/Elise Amendola

هارون کالا دانشگاه آزاد

“ما تو را به آقای ترامپ پایین در اقتصاد, چرا که اگر شما گوش دادن به او را crowing در مورد آن هر روز او را میخوام ضرب و شتم ما مگر ما می توانیم او را در اقتصاد احمقانه است.” – تام Steyer

“این اقتصاد احمق” معروف سیاسی عبارت ابداع دموکراتیک استراتژیست James Carville در سال 1992 در دوران بیل کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری است. Carville شده است برجسته برجسته در اخبار به تازگی برای متهم دموکرات ها از “از دست دادن خود را لعنت ذهن است.”

به عنوان Carville, Steyer و سیاسی دیگر prognosticators نشان داده اند دولت از اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر و روز انتخابات ممکن است مهم ترین عامل در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری و به تنهایی تعیین کند که آیا تهمت برنده گشتند.

با توجه به آخرین گالوپ اخبار نظرسنجی مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز به تازگی افزایش یافته و به 49 درصد پس از استیضاح تبرئه رای دادن. که نسبت او با تجربه در این نظرسنجی پس از تبدیل شدن به رئیس جمهور است. همین نظرسنجی نشان داد که 63 درصد از آمریکایی ها تایید مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و اقتصاد که بالاترین چنین امتیاز در بر داشت توسط گالوپ اخبار از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی است.

در فوریه. 7, وزارت کار اعلام کرد که کارفرمایان اضافه شده 225,000 شغل در ماه ژانویه و نرخ بیکاری همچنان نزدیک به نیم قرن فراز. برعکس اقتصاد ایالات متحده ایجاد شده بیش از 500 ، 000 شغل کمتر بین آوریل مارس 2018 و 2019 نسبت به قبلا اعتقاد بر این بود.

در یک زمینه تکان دهنده است که یک رئیس جمهور برخوردار است که از جمله فوق العاده ای حمایت اقتصادی همچنان به کار تصویب رتبه زیر 50 درصد است. توضیح احتمالی برای این دوگانگی شامل افزایش کسری مالی و رای دهندگان عدم اعتبار مغلوب ساختن پیشی جستن برای کشور موفقیت اقتصادی با توجه به سیاست ها و یا دیگر درک کاستی.

با وجود این قطع ارتباط اقتصادی تاثیر coronavirus و دیگر پیش بینی نشده رویدادهای اقتصادی بین در حال حاضر و در ماه نوامبر می تواند در نهایت داشتن مخربی در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری. اگر Steyer نقل قول از بحث در نیوهمپشایر به پایان خواهد رسید تا به دنبال کاملا prescient.

ساندرز آدرس های جدید در مدارس ، AP Photo/Elise Amendola

یوسف Cabosky دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل

“افراد جوان در شماره های بالاتر از آنها در طول اوباما تاریخی 2008 مبارزات انتخاباتی. و در صورتی که اتفاق می افتد در سراسر کشور ما در حال رفتن پیروزی و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.” – برنی ساندرز

ساندرز است و مدعی است که با وجود پایین تر از انتظار می رود میزان مشارکت در انتخابات این سال 18 تا 29 ساله مردم در انتخابات بالاتر از آن بود که اوباما برنده سال 2008 قفقاز.

آیا این استدلال درست است ؟ نه واقعا.

در این سال دموکراتیک آیووا, قفقاز, 24 درصد از رای دهندگان شد 29 یا جوان. ساندرز مناسب است به این معنا که در سال 2008 تنها 22 درصد از رای دهندگان دموکرات حزبی بودند 29 یا جوان.

وجود دارد دو یادداشت مهم است. اول کل مردم در انتخابات در سال 2008 آیووا قفقاز – در مورد 240,000 – بود بسیار بالاتر از میزان مشارکت در این سال بیش از 176,000. در حالی که رای دهندگان جوان بودند یک درصد بیشتری از آرا جوانان رای کلی پایین بود نزدیک به 20٪.

دوم ساندرز است که دلالت او به ارمغان آورد از جوانان رای این سال است. آن است که کاملا درست است او تحت سلطه با آن زیر 29 کشیدن در 48 درصد در ورودی سنجی. اما در سال 2016 او به دست آمده 84 درصد از رای دهندگان زیر 29 در آیووا ورودی سنجی.

در سال 2016 تنها 16 درصد از کسانی که زیر 29 رفت و با کسی دیگر از Sanders. اما این چرخه Buttigieg وارن و یانگ تمام دریافت دو رقمی نتایج با رای دهندگان.

این به چه معنی برای انتخابات عمومی? انتخابات پارلمانی اتحادیه اروپا در آیووا نشان داد که رای دهندگان جوان ماند نسبتا مسطح بین سال های 2008 تا سال 2016.

تفاوت بزرگ? در سال 2008 اوباما برنده 61 درصد از جوانان رای دهندگان ایالت آیووا. در عین حال در سال 2016 ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن کلینتون در میان همان گروه با 48% به 42% بزرگ در نوسان است.

بنابراین پیش بینی کلی انتخابات بر اساس جوانان رای اولیه به عنوان ساندرز است که تلاش برای انجام این کار می تواند بسیار مشکل ساز در نوسان متحده, Iowa.

[بینش در صندوق پستی خود را هر روز. شما می توانید آن را با گفتگو خبرنامه ایمیلی.]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>