3 بیشتر کانادا و میر متصل به COVID-19 ثبت شده در B. C.

ونکوور — سه مرگ و میر بیشتر متصل به رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19 ثبت شده در B. C., مقامات بهداشت روز دوشنبه اعلام کرد.

وزیر بهداشت آدریان دیکس و سلامت استان افسر دکتر بانی هنری نیز اعلام کرد که 30 مورد جدید در یک کنفرانس خبری دوشنبه. این به ارمغان می آورد این استان در مجموع تا 103. این موارد جدید ثبت شده در فریزر, سلامت, ونکوور, ساحلی, سلامت, جزیره سلامت داخلی و سلامت مناطق.

شش نفر از این افراد با این ویروس در بیمارستان هر کس دیگری در شرایط پایدار دوره نقاهت در خانه. هر سه مرگ و میر که ثبت شد بیش از آخر هفته متصل شد به Lynn Valley مرکز مراقبت از.

پنج نفر باید به طور کامل بهبود هنری گفت.

“این بسیار جدی و هوشیار گزارش در مورد تعداد موارد” Dix گفت. “چهار نفر در مجموع در حال حاضر باید گذشت و ما بسیار بسیار متاسفم در مورد آن. این یک وضعیت بسیار غم انگیز است و ما با تصویب تسلیت ما را به خانواده خود را.”

اقدامات جدید در B. C.

این استان اعلام کرد اقدامات جدید در روز دوشنبه نیز هست. هفته گذشته این استان اعلام شد که در آن ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر است. در حال حاضر این گردهمایی بیش از 50 نفر هستند که ممنوع است.

“در این زمان به چالش کشیدن این چیزی است که ما نیاز به انجام در حال حاضر است. این چیزی است که ما نیاز به انجام به نگه داشتن مردم در جامعه ما امن برای نگه داشتن خانواده های ما امن و برای جلوگیری از این ویروس را از داشتن تاثیر است که ما دیده ایم در بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان,” هنری گفت.

جدید تغییرات موقت در حال آمدن به B. C. s سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان به خوبی به خصوص در مراقبت حاد امکانات دیکس اعلام کرد.

“بیمارستان ها را تنها انجام فوری و اضطراری روش ها و به تعویق انداختن همه غیر ضروری در برنامه ریزی عمل جراحی” Dix گفت. “این خواهد شد در نتیجه لغو هزاران برنامه موجود باشد.”

دیکس گفت: این آزاد کردن صدها نفر از تخت بیمارستان گفت: بیمارستان ها “به وضوح خواهید برای دیدن بیشتر موارد.”

نورث ونکوور, بیمارستان لاینز گیت, اما, تنها قبول اورژانس بیماران آن را به عنوان ثبت موارد COVID-19 در میان بیمارستان های اداری کارکنان.

تغییرات نیز در آینده به مراقبت های اولیه در سراسر استان دیکس گفت.

“امروز دانشكدۀ نیز کارگردانی است که داروسازان دوباره پر کردن اهالی بریتیش کلمبیا’ نسخه بدون نیاز به اضافی پزشک توجه,” او گفت:.

“این خواهد شد صرفه جویی در وقت در دفاتر پزشکان و ما اجازه می دهد برای حفاظت از افراد در سیستم و همچنین برای اطمینان حاصل شود که پزشکان می تواند بیشتر تمرکز بر مسائل فوری.”

دیکس اضافه شده است که استانی مقامات بهداشتی در حال صحبت کردن با آموزش و پرورش سهامداران به بحث در مورد اقدامات بالقوه است که می تواند گرفته شده و پس از شکستن بهار.

“ما دست کم نگیرید عواقب ناشی از این تغییرات” Dix گفت.

تست روشن

بیش از آخر هفته دیکس و هنری روشن شرایطی که در آن قبل از میلاد ساکنان نیاز به آزمایش این ویروس تاکید بر این که هر کس باید آزمایش می شود.

“برای بسیاری از مردم, شما نه نیاز به یک آزمون” هنری گفت. “و ما می خواهیم به مطمئن شوید که تست در دسترس است برای همه کسانی که به آن نیاز دارند.”

مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که در بیمارستان و یا در دراز مدت مراقبت از خانه های دیگر تمرکز برای استانی تست رژیم, او گفت:.

“برای هر کس دیگری حتی اگر شما دارای علائم خفیف و یا شما هیچ علائم و شما در بازگشت از سفر شما نمی نیاز به تست” هنری گفت.

هفته گذشته مقامات بهداشت همچنین توصیه می شود در برابر همه غیر ضروری سفر به خارج از کشور.

کسانی که در بازگشت از سفر به خارج از کانادا باید خود جدا برای 14 روز پس از بازگشت خود مقامات بهداشتی باید گفت: هر چند در این مورد نیاز است به عنوان یک تعهد اجتماعی است و چیزی نیست که دولت استانی خواهد بود اجرای قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

آموزش سئو