حتی زمانی که اقتصاد پررونق است ایالات متحده مشکل بدانند چگونه به مقابله با بی خانمانی. در حال حاضر با نرخ بیکاری افزایش و میلیون ها نفر از آمریکایی ها قادر به پرداخت اجاره, راه حل های مورد نیاز بیشتر از همیشه.

من فکر می کنم آن را به ارزش با توجه به برخی از راه های یوجین اورگن – شهرستان حدود 170,000 مردم – با نزدیک شدن این مشکل است. سراسر شهر بود تلاش به تعداد بی خانمان ها در دسامبر 2019 در بر داشت 2,165 افرادی بودند که یا در پناهگاه و یا در خیابان. با 432 افراد بی خانمان برای هر 100,000 ساکنان یوجین دارای بالاترین تعداد بی خانمان سرانه در کشور است. میانگین ملی است که تنها 170. با وجود های اخیر چشم انداز مثبت تعداد بی خانمان ها در یوجین کاهش یافت و بین سالهای 2011 و 2016.

وقتی که من مورد مطالعه متوسط شهر روش سه برنامه به من زده به عنوان به خصوص امیدوار کننده است. همه آنها یک نتیجه از دولت های محلی و همکاری با سازمان های غیر انتفاعی و ساکنان برای حل این مشکل دلهره آور.

محلی مسکن جنبش

تلاش برای انجام بیشتر در مورد بی خانمانی در یوجین شکل گرفت در طول جنبش اشغال آغاز شد که در شهر نیویورک در سال 2011 در اعتراض به نابرابری و به زودی در سراسر جهان است.

در دسامبر سال 2011 یک اشغال اردوگاه واقع در یک پارک در وسط شهر میزبان صدها نفر از بی خانمان ها, دفاع از بی خانمانی به عنوان جنبش را علت اصلی در این شهرستان است.

اردوگاه باعث سراسر شهر بود بحث های عمومی بیش از چگونه به حل این مشکل است. که بحث به نوبه خود منجر به همکاری نزدیک بین شهر و شهرستان, دولت, محله انجمنهای محلی و سازمان های غیر انتفاعی و فعالان و شهر را از بی خانمان جامعه است. علاوه بر ارائه خدمات به بی خانمان ها چندین برنامه های نوآورانه از این همکاری.

1. اشغال پزشکی

بودن بی خانمان مملو از سلامتی و پزشکی مشکلات از محرومیت از خواب به یک خطر تبدیل شدن مجروح شدند. یوجین را اشغال پزشکی یک کلینیک با هر دو خدمات تلفن همراه و یک محل سکونت دائمی است کارکنان داوطلب پزشکان و پرستاران و متخصصان تغذیه و بهداشت حرفه ای – و نیز ارائه می دهد خدمات اساسی مانند نظافت.

کلینیک بدون نیاز به بیمه و یا حتی یک کارت هویت. هر کسی که به دنبال کمک های پزشکی خوش آمدید در هیچ سوالات پرسیده شده بر اساس. “این بیش از فقط یک درمانگاه” کلینیک مدیر توضیح داد که در طول مصاحبه من انجام شده است. “این مدل که ما باید از قضاوت-رایگان, مراقبت بیمار محور یکپارچه سلامت جامعه دخالت و recapturing بدن خود را.”

2. استراحت متوقف می شود’

یوجین ممنوعیت خواب در اماکن عمومی است که می تواند منجر به بی خانمان به صرف شب در نزدیکی جنگل ها و در امتداد رودخانه. آن “استراحت توقف” برنامه همکاری بین محلی شهرستان دولت و سازمان های غیر انتفاعی ارائه می دهد امن و سرپناه موقت برای مردم به انتقال به محل سکونت دائم.

یوجین مقامات ارائه زمین در قطعات بزرگ به اندازه کافی برای میزبان به 20 نفر در Conestoga کلبه پوسته سخت عایق چادر که به صورت محلی طراحی و ساخته شده است. کلبه همراه هستند و می توانند به برق متصل نمی شود, گاز یا آب در حال اجرا. کارکنان مجاز به اقامت تا 12 ماه. در طول اقامت خود را, کارکنان انتظار می رود برای دریافت خدمات بهداشت روانی, درخواست برای شغل و به دنبال مقرون به صرفه مسکن. سازمان های غیر انتفاعی صندوق و راه اندازی این مکان ها بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان. بدون الکل و یا داروهای مجاز در محل.

3. خانه کوچک روستاها

خانه های کوچک رایگان-ایستاده در خانه که ممکن است یا نه ممکن است شامل آشپزخانه و حمام هستند و تنها تا 400 فوت مربع در اندازه در حال رشد بیشتر محبوب است. روستاهای این جانوران کوچک خانه های مادی و معنوی برای بی خانمان هستند springing تا در همه جا از سیاتل به آستین به دیترویت.

یوجین چراغ راه در سال 2013 با آن فرصت را ایجاد کرد ساختمان در آن درس های آموخته شده از طریق استراحت توقف برنامه. این روستا ارائه شده مسکن دائمی سازه های با دسترسی به اشتراک گذاشته شده, آشپزخانه, حمام و لباس های شسته شده امکانات برای 30 نفر.

زمرد ایجاد کرد یوجین گسترش به ارائه 22 دائمی به طور کامل مجهز به خانه که در محدوده اندازه از 160 به 288 متر مربع است. داوطلبان طراحی و ساخته شده است ساختار و ساکنان آنها را حفظ و اطراف زمین اجرای خود ایجاد کرد کد و غربالگری اشغال آینده است. افراد و خانواده ها شروع به حرکت به این روستا در سال 2018 است. پرداخت های خود را از بین US$250 و 350 $در هر ماه تحت پوشش قرار دادن تمام خود را در مسکن و آب و برق و هزینه های تعمیر و نگهداری. اجاره ساکنان پرداخت می رود به سمت خود خرید سهام در زمین و خانه های خود. یک سوم روستای خانه های کوچک در جامعه نزدیک کلبه گراو را جای دیگری 13 خانه های کوچک مردم پس از یک مدل مشابه.

افرادی که استفاده می شود به بی خانمان را حل و فصل کردن در خانه های سفارشی ساخته شده به جای آنها در یوجین اورگان.

[شما باهوش و کنجکاو در مورد جهان است. بنابراین در حال گفتگو نویسندگان و ویراستاران. شما می توانید به عنوان خوانده شده ما روزانه با اشتراک در خبرنامه ما شوید.]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im